Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za jazdę, bardzo fajny wypad i mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie uda się gdzieś wyskoczyć i przewietrzyć :smile:

 

PS: Jeszcze raz przepraszam, że tak odbiłem do domu bez uprzedzenia :smile: ale dzięki za solidarność i sprawdzenie czy wszystko ze mną ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki za jazdę, bardzo fajny wypad i mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie uda się gdzieś wyskoczyć i przewietrzyć :smile:

 

Również dzięki za wspólny wyjazd, wyglądać będziemy kolejnej dobrej pogody :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie, ale bym się musiał do garażu doczłapać.. czyli tak najwcześniej o 17 w miejscu spotkania np. statoill rzgowska/kurczaki ew. bp carrefour. jakiś plan? ew. już dziś piwko otwieram... i ta opcja pewnie wyjdzie ;)

 

ew jutro od rana mam czas? ktoś coś gdzieś trochę dalej może? ma być ładnie, i kobita przyprowadza jakieś koleżanki (nieładne) więc i tak muszę wybyć z domu :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, to idę na piwo dziś, przyczepności dziś Mateusz ;)

 

a jutro od rana (czyli tak o 10, bo trzeba się wyspać), zapraszam na wycieczkę w bliżej nieokreślone miejsce (ale tak z minimum 100km) - start 10:00 spod statoil: rzgowska/kurczaki ;) wstępnie bym podjechał na jesienne widoki do Przykony.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, to idę na piwo dziś, przyczepności dziś Mateusz ;)

 

a jutro od rana (czyli tak o 10, bo trzeba się wyspać), zapraszam na wycieczkę w bliżej nieokreślone miejsce (ale tak z minimum 100km) - start 10:00 spod statoil: rzgowska/kurczaki ;) wstępnie bym podjechał na jesienne widoki do Przykony.

 

Ja chętnie bym się podłączył ale niestety dopiero jakoś po 14 będę wolny więc  jakby się wam przeciągnęło albo ktoś był chętny do przewietrzenia moto trochę później to chętnie się podłączę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pokazuje 4 stopnie, więc ja tymczasem idę do garażu podłubać przy aucie, i jak zrobi się ciut cieplej jadę na spacer ;)

 

wstępnie plan jak poniżej:

http://tinyurl.com/nqxk5q5

 

;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pokazuje 4 stopnie, więc ja tymczasem idę do garażu podłubać przy aucie, i jak zrobi się ciut cieplej jadę na spacer ;)

 

wstępnie plan jak poniżej:

http://tinyurl.com/nqxk5q5

 

;)

Trasa ok. Jedziesz? Chętnie bym się podłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...