Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś, coś, gdzieś wieczorem?;p

 

Nie kuś, nie kuś... :biggrin:  Muszę się zregenerować, jakieś 640 km w ten weekend w tym 80 na torze zrobiło swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Wam powiem, ze wrocilam z pol godz temu z przejazdzki autkiem srednio 40tka na liczniku, super muzyka z basami, milion mysli i ja....taki rekonesans po roznych nieznanych drogach....jezdzilam tak, az wyjechalam na wojewodzka 473 za Szadkiem ...i dobrze,ze wczoraj sie z Wami pozegnalam z usmiechem....jeden ruch kierownica i tak z 10 cm uratowal mi dzis zycie....jakis debil na bardzo ostrym luku wypadl na moj pas na czolowke...jak dlugo jezdze moto, to chyba nie mialam takich wieljich oczu i spokoju w łapach na kierownicy....nic, tylko 1 ruch na pobocze - tak za 30 m zaczynaly sie barierki, gdyby tam to pewnie odbilabym sie na niego....a tak ...znow "Dzien Dobry dla Was".... k.......a, musialam chwile stanac, bo lapy i nogi mi drżaly....tyle razy za............my, a tego nie przezylam...chyba trzeba sie napic.....a wlasnie:-) nasz kolega OmLet z Kolezanka w weekend zapraszaja do domkow na Sloku:-) kto jedzi e:-)?

Polecam posluchac przed weekendem Oli Wrobel "Spalmy ten lokal"....nie doslownie oczywiscie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puścić ja sama i od razu ma niespodzianki na drodze:xD

 

no,no...ja juz bym wolała takich emocji nie powielac.. ale za to traska fajna, caly czas kontemplowałam asfalt pod kątem jazdy na moto, czy sie nadaje :smile: fajny skrót poza radarami  :smile: kiedys moze pokaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 fajny skrót poza radarami kiedys moze poka :)ze

zalezy czy pstryka od tylu

 

ps ktos sie pisze jeszcze na integracje w Słoku  ??

Edytowane przez OmLeT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy pstryka od tylu

 

ps ktos sie pisze jeszcze na integracje w Słoku  ??

 

 

Może jestem zacofany albo  mi to gdzieś uciekło lub ominęło.  Ale  gdzie to  bo w sumie pierwsze słyszę

 :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że niestety z ostatniej trasy musiałem wcześniej zjechać, a najbliższy weekend zapowiada się obiecująco wpadłem na pomysł dłuższej trasy. Jako, że większość z nas tereny bliższe niż dalsze ma oblatane do znudzenia pomysł na punkt docelowy jest następujący : Trasa Stu Zakrętów oraz okolice Kudowy Zdrój.

 

 

Na weekend w dodatku wakacyjny to nie nbajlepsza propozycja - droga 387 to jedyne dojazd do Szczelińca - więc masz 90% szans że będziesz jechał 40 w ciągu samochodów. A i trasę z Wrocka do Kudowy w weekend musisz zrobić większy zapas czasu.

Trochę dalej masz inną fajną trase a ruch zdecydowanie mniejszy - tzw "autostrada sudecka" - DFW389 - prawie 40 km bardzo fajnej drogi w dużej części biegnącej po sameju granicy.

A jak coś bliżej to okolice Koniakowa/Wisły/Ustronia

Edytowane przez Mur67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mur67 dzięki za radę :smile: Okolica faktycznie wygląda też bardzo obiecująco i jak mówisz, że ruch mniejszy to bomba :smile: no nic to trzeba będzie kierunek lekko edytować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mur67 dzięki za radę :smile: Okolica faktycznie wygląda też bardzo obiecująco i jak mówisz, że ruch mniejszy to bomba :smile: no nic to trzeba będzie kierunek lekko edytować :smile:

Chlopaki, zlitujcie sie ! ja chetnie pojade, ale ani ten,ani nastepny weekend nie wchodzi w rachube..:-) z bierzemy grupke, jak ostatnio i polecimy razem, ale dajcie szanse sie zgrac:-) traska super, drogi tam kapitalne i okolica przepiekna. Jakby udalo sie ten termin lekko w prawo na kalenarku, to piszcie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto jeszcze na weekend pisze sie na integracje na Słoku? daleko nie jest, pogoda ma byc:-) dajcie znac, zeby razem leciec w te krotka traske :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...