Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie instrukcją Prezesa wrzucam w odpowiednim miejscu  ;)

 

Mam pomysł na trasę "śladami zbiorników wodnych w Łódzkiem" :biggrin:, na ładny dzień i kilka godzin (w wersji z kilkoma niespodziankami, zatrzymaniem się na popas i pływaniem liczymy 7-8 godzin, czyli praktycznie cały dzień, wersję skróconą możemy zrobić w jakieś 4h ale nie będzie to już miało tego uroku).

 

https://goo.gl/4Xuiqd

 

Trasę proponuję zrobić w któryś weekend (najbliżej ja mogę 12.07 lub 17/18.07), wtedy kiedy pogoda pozwoli docenić wszelkie jej uroki, łącznie z zamoczeniem się w jeziorze  :biggrin:

 

Czyli charakter trasy typowo turystyczny i na luzie, jeśli ktoś ma ochotę na jazdę non-stop to nie ten klimat.

 

Miejsca na szamę to:

- Czarnocin (bar fast food),

- Swolszewice (j.w. plus zaaaaaajebiste lody),

- Nad zbiornikiem Cieszanowice (bar fast food)

- Żniwny Łan (bardzo dobra karczma, porcje które mogą pokonać najtwardszych zawodników).

 

Dawajcie znać kto chętny i na jaki termin, zobaczymy jak to wygląda.

 

To jest plan wycieczki, o której mówił @przemmo . Z tego co widzę jedyna zmiana to taka że mamy wyruszyć jutro o 11 spod samolotu widmo. A co do prędkości to zakładam że jeśli będą  jechać 125cc to więcej niż te 120-130 jechać i tak nie będziemy :smile: . Myślę że ostateczne szlify będą jutro rano jeszcze nanoszone na trasę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chętny na wycieczkę Nd Zalew Sulejowski to zapraszam o 13:30 na BP Rzgowska/Kolumny.

Na razie 3 maszyny, tempo na bank turystyczne, żadnego szaleństwa po drodze.

Z głową i bezpiecznie, byle do celu.

Zapraszamy.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktos moze ma wplanach polatac po miescie od ok 19?

My dopiero wróciliśmy, latane od 14:00 do teraz :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo nas mijałeś 2 razy jak wracaliśmy :smile:  Dzięki za wspólny wypad, szkoda, że musiałem wcześniej go zakończyć :sad2:

 

PS : Fotografowie wstawcie zdjęcia jakieś z wycieczki dla potomnych :smile:

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie, musimy to powtórzyć :biggrin:

 

Dziękuję wszystkim za świetne towarzystwo i dużą dawkę endorfin :biggrin:

 

Jutro wrzucę co mam bo nie mam już teraz siły na cokolwiek... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziękuję.275km I 14 litrów spalone.Ciekawe jak u Ani??? Ekonomicznie, sprawnie z dobrym jadlem i co najważniejsze z super ekipa😁 Dobrze ze Arek* i Monika nie zgubili blachy po drodze:xD buhaha Do nastepnego razu😉

Edytowane przez Krzysiek0187 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziękuję.275km I 14 litrów spalone.Ciekawe jak u Ani??? Ekonomicznie, sprawnie z dobrym jadlem i co najważniejsze z super ekipa Dobrze ze Adrian i Monika nie zgubili blachy po drodze:xD buhaha Do nastepnego razu

Arek i Monika , tez dzieki za za***ista niedziele oczywiscie ekipa zacna ale bukietu surowek nie dalem rady juz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dzisiejszą traskę, w moim przypadku raczej 14 litrów to to nie było :biggrin: Mam nadzieję, że powtórzymy ten wyczyn i nie będą obok mnie przelatywały czerwone plamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wypad pelen wspanialych ludzikow z poczuciem humoru, do tej chwili buzia mi sie smieje:-) zdjecia niektore! jutro wrzuce, tak jak Przemmo:-) a wiecie co zapomnialam:-)?! zapytac o nr tel do tych domkow,ale poszukam.Swoja droga jak to wypali,bedzie wesolo:-) pozdrawiam kolege,ktory zmienil trase do domu,zebym nie wracala na koncowce sama:-) Krzysiu,

kluska mi ciazyla i spalilam wiecej:-)

 

A z tego wszystkiego surowki byly najzdrowsze:-) Arek, Ty to umiesz robic interesy, zamowic,zaplacic i ...nie zjesc:-):-):-)

Edytowane przez bayer2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za naprawdę fajnie spędzoną niedzielę, szkoda że musiałem troszkę wcześniej się odłączyć. Sorry, że tak trochę bez uprzedzenia ale w dobrym towarzystwie czas szybko mija i jakoś się zagapiłem, że tak późno. Fajny skład i fajna trasa, trzeba to powtórzyć albo lekko zmodyfikować trasę oraz wyjechać wcześniej żeby dłużej poleżecć nad wodą :smile: Zdjęcia jutro. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za naprawdę fajnie spędzoną niedzielę, szkoda że musiałem troszkę wcześniej się odłączyć. Sorry, że tak trochę bez uprzedzenia ale w dobrym towarzystwie czas szybko mija i jakoś się zagapiłem, że tak późno. Fajny skład i fajna trasa, trzeba to powtórzyć albo lekko zmodyfikować trasę oraz wyjechać wcześniej żeby dłużej poleżecć nad wodą :smile: Zdjęcia jutro. Jeszcze raz dzięki.

Jestem za małą modyfikacją i wyjazdem o 10 ;) Ale to już dopiero w sierpniu, póki co inne trasy czekają :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10ta?.....powiedzial ten,ktory przyjechal "najwczesniej":-)....

mam uboczny efekt powypadowy ...caly czas dziwny usmiech na twarzy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...