Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a czy ktos byl kiedys na zlocie Bialy Kosciol w Strzelinie? widzialam fiszke, brzmi fajnie,4 dni niezlej zabawy w gronie tak samo zakreconych:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

HEJ kto tu jest zakręcony???!!!!! :blink:  
... a ja myślałem że to z resztą jest coś nie tak :whistling:
 
...a gdzie ta fiszka???

Wpisz "II miedzynarodowy zlot motocyklowy Bialy Kosciol 2015",moze byc fajnie, jade sama i szukam fajnej ekipy:-)
A wiecie,ze jutro jest otwarcie sezonu na Zgnilych Blotach? Zajade tam,moze buty motocyklowe sie nie zapoca, juz w nich tanczylam w Klukach na rozpoczeciu sezonu na smazonym lososiu:-) polecam, dajcie sie uwiesc tej atmosferze:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgnile Błota jutro i nic nie wiemy ?!?!?
Skandal, jak można było do tego dopuscic :smile:
Jade
 
Edit: 
Macie jakies konkretniejsze info ?
Bo mnie wujek google tylko to znalazł
http://www.koncertomania.pl/koncert/400951/skaner-zgnile-bloto-04-06-2015.html
 
Edit2:
No chyba jednak nie jutro
http://heyevent.com/event/iyntmlgz3dbbqa/zgnie-boto-koncert-skaner-freaky-boys-wielkie-otwarcie

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgnile Błota jutro i nic nie wiemy ?!?!?

Skandal, jak można było do tego dopuscic :smile:

Jade

 

Edit: 

Macie jakies konkretniejsze info ?

Bo mnie wujek google tylko to znalazłhttp://www.koncertomania.pl/koncert/400951/skaner-zgnile-bloto-04-06-2015.html

 

Edit2:

No chyba jednak nie jutro

http://heyevent.com/event/iyntmlgz3dbbqa/zgnie-boto-koncert-skaner-freaky-boys-wielkie-otwarcie

racja,4-go czerwca!a rano jak wstaniemy,lecimy na 4dniowy wypad,ale kazdy bierze swoj namiot!

racja,4-go czerwca!a rano jak wstaniemy,lecimy na 4dniowy wypad,ale kazdy bierze swoj namiot!

Rano,kto da rade,leci z nami na Strzelin,nie wiem czy po drodze sa jakies zamki ale bedzie za***iscie,jak zawsze,wspolnie lecimy i pijemy,bawimy sie i wracamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aidek.

 

Trasa spoko...

 

Rogal, propozycja od Maćka (Aidekk) jest bardzo ok. Zamek w Chęcinach to ruiny, których nie trzeba zwiedzać. Można podjechać zobaczyć i jechać dalej, ale Jaskinię Raj już naprawdę warto zwiedzić. 

Dlaczego nie bierzesz pod uwagę możliwości wcześniejszego wyjazdu, np. o 8.30?

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem także na fejsa. Proszę czytać post dokładnie - wszystko opisane. Jeśli są chętni wybrać się w długą, całodzienną podróż to zapraszam  :smile:

https://www.facebook.com/Aidekk/posts/888815434523985?comment_id=888820464523482&offset=0&total_comments=6&notif_t=feed_comment

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaskinia Raj z tego co pamiętam jest dostępna po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu. Piękne miejsce, ale czy Maciek to uwzględnił ?

Chyba że może się mylę z tym umawianiem terminu...

Łysa Góra.... co prawda tylko samochodem tam byłem i parking na dole. Może na moto da rade wjechać - bardzo fajne krajobrazy i klasztor.

Ścisły i ambitny trip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja,4-go czerwca!a rano jak wstaniemy,lecimy na 4dniowy wypad,ale kazdy bierze swoj namiot!

 

Rano,kto da rade,leci z nami na Strzelin,nie wiem czy po drodze sa jakies zamki ale bedzie za***iscie,jak zawsze,wspolnie lecimy i pijemy,bawimy sie i wracamy!!!

gdzie i o której zbiórka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Aidek, tylko ja :P Bo to ja rzuciłem pomysł tylko się skryłem :PSPONTAN - góry świętokrzyskie (Łysa Góra)!

4 Czerwca '15 - START RÓWNO 9:30! Spotykamy się 15 minut wcześniej.

Tak jak pisałem wcześniej, wraz z kolega Maddoggy wybieramy sie w góry świętokrzyskie. Oto plan podróży:https://www.google.pl/maps/dir/51.7011448,19.4120534/Łysa+Góra/Starachowice/Skarżysko-Kamienna/Port+Łódź,+Pabianicka,+Łódź/@51.5911493,19.3751606,11z/data=!4m37!4m36!1m10!3m4!1m2!1d19.4278561!2d51.7105262!3s0x471a344ec16a3269:0xfface6a2621eb18b!3m4!1m2!1d19.6017257!2d51.5500287!3s0x471a25eccd236975:0x93fb536c08fef7d7!1m5!1m1!1s0x47181c7bf2343947:0xe54163c7cad57d67!2m2!1d21.0477072!2d50.8601134!1m5!1m1!1s0x4718142991998103:0xd060229300b403f2!2m2!1d21.0709769!2d51.0368289!1m5!1m1!1s0x471838e3b0265fad:0x9c6aaad5daf2719f!2m2!1d20.8477827!2d51.114294!1m5!1m1!1s0x471a34350c0024eb:0x339cf5ec2b7cb02f!2m2!1d19.416769!2d51.704002!3e0?hl=pl

 

Krótki opis:

Start z Ikei obok portu łódź, dokładnie parking załadunkowy pod ikeą, w święto 4 czerwca będzie pusty.

Miejsce docelowe Klasztor na Łysej Górze.

Mam świadomość że kolega aidek byłby w stanie jako że tubylec tamtych stron, oprowadzić nas po wielu ciekawych zabytkach. Ale biorąc pod uwagę czas przelotu do i z powrotem, a ruch będzie niemały to w tej wycieczce przewidujemy tylko ten jeden punkt docelowy. Zresztą, jesteśmy dorośli, grunt żeby w grupie dojechać a później dzielta się jak chcecie :smile:

W trakcie będą postoje, pierwszy w drodze do, w okolicach miedzianej góry (do 10 minut na papieroska siusiu)

Następny postój dopiero na miejscu.

W drodze powrotnej dwa postoje, jeden w okolicach Końskie (stacja na tankowanie moto) a drugi w Sulejowie.

WAŻNE INFORMACJĘ>

1. Przy Łysej Górze jest płatny parking, wszędzie dookoła są zakazy postoju po za tym na parkingu będzie bezpiecznie, dlatego tez proszę się zaopatrzyć w pieniążki na owy postój.

2. Przy Łysej Górze Jest karczma i tam możemy szamać. Nic nie narzucam, bo może ktoś jak np Aidekk zna ciekawszy i mniej turystyczny lokal, ale w razie czego tam możemy zjeść.

3. Na szczyt Łysej Góry można wjechać traktoro-ciuchcią, co bym preferował i też to może trochę kosztować więc gotówka wskazana.

4. JEDZIEMY W GRUPIE!

Madddoggy prowadzi, tempo 110-120 a przy wyprzedzaniu może nawet 130 :blink:  Ja będę zamykał. Nie chcę niepotrzebnych zgrzytów jak to możemy sobie poczytać w temacie spotów czwartkowych dlatego dla jasności (bez wywyższania się itp) Wszystko zgodnie z prawem.... nikt nie będzie blokował skrzyżowań i rond, jeśli prowadzący zobaczy że ktoś nie zdążył, to w najbliższym możliwym miejscu zjedzie i poczeka na resztę. Grupa 10 motocykli to MAKS. Mamy na tyle doświadczenia życiowego i drogowego, że nie będziemy w terenie zabudowanym jechać 50 km/h bo to nie realne, ale mamy też na tyle oleju w głowie i jesteśmy na tyle dorośli że nie będzie to 120! Będziemy racjonalnie jechali w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości. Maddogy jest jak sam mówi, zwolennikiem tempa emeryckiego czytaj turystycznego.

Absolutnie nikogo nie dyskryminujemy, ale moim ostatnim doświadczaniem, z góry naprawdę dziękujemy maszyną, które nie są w stanie dostosować tępa. Wierze że nie jeden doświadczony kierowca na Transaplie objechał by mnie na mojej 600 w Bieszczadach z palcem w "tłumiku" lecz mój ostatni wypad z transkiem na oponach na szuter skończył się tym że nie miałem kiedy wrzucić trójki. Dlatego bardzo mile widziane maszyny porównywalnej pojemności do 600 z kierowcami którzy nie boją się pochylania w zakrętach przy prędkości około 100, bo zakrętów na pewno nie zabraknie!

Jeśli ktoś ma sugestie, propozycje, to jesteśmy otwarci. jeśli komuś się nie podoba plan to nic na siłę. Na 100% Jadą dwie maszyny ja i Mad... zapraszamy chętnych aby dołączyli.

O zatankowanych maszynach nie muszę wspominać?

Ps. Mad wskazał że naje... sporo literówek. Nie jestem Czesławem Miłoszem, proszę mi wybaczyć (wczytajcie się w meritum) :smile:

Lista:

1. MaDDoggY

2. Rogal

3. Sailor

4. Aidekk

5. etc

 

 

 

 

  

Wrzuciłem także na fejsa. Proszę czytać post dokładnie - wszystko opisane. Jeśli są chętni wybrać się w długą, całodzienną podróż to zapraszam  :smile:https://www.facebook.com/Aidekk/posts/888815434523985?comment_id=888820464523482&offset=0&total_comments=6&notif_t=feed_comment

Podsumowujac temat sa 2 trasy i wiecej poi jest na trasie aidka choc moim zdaniem moze byc ciezko obskoczyc tyle miejsc. Takze jak ktos reflektuje krotsza trase to zapraszam pod Ikea :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedźcie jedźcie ;) spotkamy się po drodze pewnie gdzieś i tak ;)

ew. opcja 2 dniowa na trasie Aidka jest brana pod uwagę (myślimy nad tym potęznie :biggrin:), co by przekimać sobie gdzieś w agroturystyce, i piwko popić wieczorem :biggrin:

chociaż trasa jest do zrobienia spokojnie w cały dzień.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ustaleniach wygląda to tak.

1) Spotykamy się 8:00 na Statoilu róg Strażackiej i Rzgowskiej.

2) Wypad 1-2 dniowy. @Aidekk i @jaquzie jedziemy na 2 dni i obskakujemy więcej atrakcji a @boodgee i @silver 1 dzień (pracują w piątek).

3) Zapraszamy chętnych na miejsce - dzwonić już nie ma sensu. Chcecie jechać - bądźcie na miejscu o czasie :smile:

 

Atrakcje wg mapki z poprzednich postów, na 2 dni dochodzi jeszcze Krzyżtopór i Kurozwęki :smile:

 

Myślę, że "Fellowship of the Rogal" też spotkamy na trasie :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ma ktoś ochotę na przejażdzkę dziś o 18 tej, około 150 km np do bełchatowa. Jadę z plecakiem prędkość 120-140. Jak coś to czekam na info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Start ze Statoila na przybyszewskiego ale możemy się umówić gdzieś po drodze np na mc Donalds/Lukoil róg włókniarzy i pabianickiej? :smile: trasa.... może do Bełchatowa? tam na to miejsce widokowe - nigdy tam nie byłem ;) pasuje, napisz gdzie podejdziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...