Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Więc pytanie czy jedziemy, jak tak to najwcześniej o 9:30

Do zobaczenia na BP :smile:

 

 

 

Ja bym może z plecakiem..

To jest nas dwoje :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ok. godziny 15-16 sporo chetnych chce gdzie sie bryknac, mysle ze tez mogłbym gdzies pojechac. Tylko podstawowy problem to trasa. Praktycznie wszyscy w woj. łódzkim juz sporo widzieli, a zeby pojechac gdzies dalej to trzeba wyjechac duzo wczesniej, tak jak Jacek z Mackiem. 

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem całkiem nowy na forum i chętnie się "podłączę" jeśli można :smile: 15.15 mogę być na miejscu.

glupie pytanie ;d wpadaj ! Widzimy sie o 15:15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ma ktoś ochotę wyskoczyć na krótką przejażdżkę :smile: kruszów czy coś tam innego? Np. O 17 tej na Statoilu przy przybyszewskiego lub na np przy matce Polce. Jeśli ktoś chętny to czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ludzikom ktorzy polecieli na Kleszczów :smile: do następnego szelki mega wypas :smile:

 

Następnym razem trzeba gdzieś dalej polecieć:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ludzikom ktorzy polecieli na Kleszczów :smile: do następnego szelki mega wypas :smile:

 

Dzięki za fajnie spędzony czas, traska dość krótka ale przyjemna. Następnym razem będzie gdzieś dalej mam nadzieję. W sumie to równo 180km. Pozdrawiam wszystkich z wypadu na Kleszczów.

 

http://motocykle-lodz.pl/gallery/album/1000-kleszcz%C3%B3w-31052015/

Edytowane przez piterbike (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upolowana ekipa z BP w Rzgowie przy zjeździe na Wrocław  :smile: :) :smile: 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak wygląda sprawa z wyjazdem w g. Świętokrzyskie w jednym poście. O kt wyjazd, kto jedzie, gdzie itp. bo nie mogę doczytać w stosie tych wszystkich postów.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to pewnie dlatego, że nie ma konkretnego planu jeszcze... ;)

Z mojej strony, patrząc na ilość osób pytających/chętnych, chyba zorganizuję osobną wycieczkę na max 3 moto...

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa ktoś coś dziś na dellu ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...