Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

To my jesteśmy na tamie, jest sztorm :biggrin: gdzie wy qwa jesteście

czyzbym Was mijal w lesie przed tama?:P bylem chwile ale glowe chcialo urwac i pojechalem na chate :ohmy2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za za***isty wypad z przygodą :smile: dopiero co wróciłem akurat na deszcz :smile: do następnego razu mam nadzieje i musze przyznać pogoda wg. PIT'a sprawdza się w 100% tylko z jakimś 3 godzinnym opóźnieniem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się śmigało, szkoda tylko że przewodnik jakiś nieogarnięty :biggrin: Fajnie byłoby się kiedyś tam wybrać jak będzie jeszcze trochę słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyzbym Was mijal w lesie przed tama? bylem chwile ale glowe chcialo urwac i pojechalem na chate

Tak to byliśmy my, też Cię widzieliśmy.

 

 

 

pogoda wg. PIT'a sprawdza się w 100% tylko z jakimś 3 godzinnym opóźnieniem

Taką mam pogodynkę w komórce, że jak ładnie poproszę to przesuwa terminy niepogody  :biggrin:

 

Ogólnie było fajnie w sumie nie udało się Was dogonić, a potem trochę się na tamie naczekaliśmy ale finalnie ciekawy spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na piątek chciałbym zrobić taką traskę Łódź - Smardzewice TAMA :

http://daa.pl/hzTP

Kto chętny proszę pisać tutaj lub na PW. Godzina do ustalenia razem przez uczestników :smile: . Sam mogę zaproponować godziny po 15.

Edytowane przez Matik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matik,

jechałem w niedzielę na Sulejów,też trochę chciałem urozmaicić trasę i pierwotnie miałem jechać drogą bardzo podobną do Twojej ale w Brójcach odpuściłem i odbiłem na 714. Do Brójec droga jak dla mnie syf, dziury, remonty na trasie, piach - osobiście nie polecam. Chyba, że zamierzacie jechać delikatnie to może i ok.

Szerokości i słonecznej pogody :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się dzisiaj ze mną przejedzie do Radomska? Około 14, muszę coś zawieść i wracam. Około 90km w 1 stronę. DK1 lub dziurami, można zahaczyć o Kleszczów lub jeśli ktoś ma aspiracje na rybę w Złotym Potoku to +40km w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jacyś chętni aby w sobotę, w godzinach 12-16  wybrać się  w jakąś "klasyczną" trasę 150-200km  (np. Jeziorsko, Kleszczów, itp)
Choć jestem gotów też na inne propozycje odnośnie celu :smile: Pogoda ma dopisać wiec nie można zmarnować okazji   :riding: 
Co do prędkości, bo to ostatnio popularny temat :P to myślałem o Emerycka+ - tzn tak od 90 do 120 max :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jacyś chętni aby w sobotę, w godzinach 12-16  wybrać się  w jakąś "klasyczną" trasę 150-200km  (np. Jeziorsko, Kleszczów, itp)

Choć jestem gotów też na inne propozycje odnośnie celu :smile: Pogoda ma dopisać wiec nie można zmarnować okazji   :riding: 

Co do prędkości, bo to ostatnio popularny temat :P to myślałem o Emerycka+ - tzn tak od 90 do 120 max :smile:

Jeżeli skusicie się na kleszczów to podłączę się z Bełchatowa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu zaplanowałem sobie weekendową traskę, ale nie ma się kiedy wybrać bo zawsze coś. W kazdym razie jeśli chcecie to korzystajcie:

 

 

post-423-0-25762200-1431681334_thumb.png

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3h sie obrobimy moim sposobem ;) ale dawajcie znać oczywiście ;)

Start o 11 brzmi ok.

 

Dzięki Aidekk za traske, skorzystam przy okazji.

 

Pisać, kto by jeszcze jutro jechał moją traske, wstępny start to 11 Carrefour/bp na kolumny.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3h sie obrobimy moim sposobem ;) ale dawajcie znać oczywiście ;)

Start o 11 brzmi ok.

 

Dzięki Aidekk za traske, skorzystam przy okazji.

 

Pisać, kto by jeszcze jutro jechał moją traske, wstępny start to 11 Carrefour/bp na kolumny.

 

 

Przyłączam się do wycieczki.

 

Start o 11 jest OK.

 

Jeszcze tylko miejsce startu, bo widzę dwie lokalizacje...

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod bp na kolumny, przy carrefourze o 11. Trasa jak na mapce wstawionej przeze mnie wyżej. Trasą na kamiensk, przez laski ;) z kamieńska na punkt widokowy na odkrywke i powrót calkiem ciekawy, bo i wolniejszy i szybszy. Tempo spacerowo turystyczne ;)

 

PS. Liczę na max 5 moto, bo potem zaczyna sie tłok i niańczenie ;)

 

I obecnie jest 5 moto (Jaquz, mad, szpieg, Anita +1). Jak coś potwierdzać ;)

 

PS. Jak coś, jakieś papu po drodze sie znajdzie jak będą chętni.

Ps2. Weźcie z 10zl w portfel, to może sobie wjedziemy na kamiensku na górę krzesełkiem ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod bp na kolumny, przy carrefourze o 11. Trasa jak na mapce wstawionej przeze mnie wyżej. Trasą na kamiensk, przez laski ;) z kamieńska na punkt widokowy na odkrywke i powrót calkiem ciekawy, bo i wolniejszy i szybszy. Tempo spacerowo turystyczne ;)

 

PS. Liczę na max 5 moto, bo potem zaczyna sie tłok i niańczenie ;)

 

I obecnie jest 5 moto (Jaquz, mad, szpieg, Anita +1). Jak coś potwierdzać ;)

 

PS. Jak coś, jakieś papu po drodze sie znajdzie jak będą chętni.

Ps2. Weźcie z 10zl w portfel, to może sobie wjedziemy na kamiensku na górę krzesełkiem ;)

Potwierdzam się :smile: Jak coś to poczekajcie do 11:05 bo nie wiem czy się odnajdę bo ulica Kolumny to nie moje okolice :P

 

PS rozumiem że chodzi o tą stacje ? 

 

https://goo.gl/maps/388rD

 

Do zobaczenia jutro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS rozumiem że chodzi o tą stacje ?  https://goo.gl/maps/388rD

Dokładnie o tą stację. Jak jeździmy na południe to jest to punkt wypadowy.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś brym brym od godz 16?  Dystans bez limitu ale mam czas do 20.
Nie będę miał już dostępu do internetów więc parę minut po 16 ruszam z BP Drewnowska/Włókniarzy w bliżej nieokreślonym kierunku.

Edytowane przez Kazikson (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjazd szkoda tylko że były przygody :sad2:  
Czy wszyscy dojechali już cało z okolic buczka do domu ?

Przepraszam raz jeszcze że nie poczekałem z wami wszystkimi :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...