Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odpadam o 19 bo o 18 kończę pracę. Zaczynam tripa po Łodzi od 20 najwcześniej jak ktoś chętny pisać tu albo na pw :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 w tym wypadku to nie wieczór. Moja luźna propozycja co do tripu po Łodzi biorąc pod uwagę trasę bez większych utrudnień

 

Start 20:30 spod parkingu IKEA (Port Łódź) trasa w kierunku zaznaczonym na mapie. Trasę tę zaliczyć dwa lub trzy razy i finish w pizzeri Pomodori w Konstantynowie Łódzkim (pizzeria czynna do 23, jest gdzie postawić motocykle)

 

Odpowiada Wam?

 

HZJyK9H.jpg

Edytowane przez d1k3y (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dołączyć do tripa ale spod Manufaktury co ty na to? No i oczywiście o ile nie będzie padało :smile:

 

 

Ps. Proponuje jeszcze kółko pociągnąć przez Aleksandrów -->Zgierz.

Edytowane przez Matik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

d1k3y też bym się chętnie dołączył :smile: Oba punkty zbiórki by mi pasowały, chyba że zgarnelibyście mnie gdzieś bliżej Rydza/Przybyszewskiego. Powiększenie kółka zamiast kręcić dwa razy brzmi sensownie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wyrobię to toż podjadę :biggrin: pod manu z której strony ? Urzędu czy od Lerła ???

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matik mi pasuje, jak coś to telefon w profilu, powinienem być na czas, ale różnie bywa. Wiesz czy da radę tam stanąć w jakimś konkretnym miejscu, żeby was nie szukać? Jakoś zawsze zajeżdżałem do strony Ogrodowej lub Drewnowskiej, więc nie kojarzę w ogóle tego parkingu.

 

Kovalchuck jak z tym wyrobieniem to kwestia ~20 minut to ja mogę poczekać, albo podjechać chwilę później, jeżeli reszcie też to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karskiego do Drewniwskiej jak jedziesz przy manu jest konkret duży parking bede stał z reszta, jak by co będę dzwonił. Będzie mnie widać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast manu proponuję stację Statoil pod Makro, zgarniemy się po drodze i możemy lecieć Włókniarzy, Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Mickiewicza, Włókniarzy i kierunek Zgierz (Zgierska) a w Zgierzu kierunek Aleksandrów (Aleksandrowska) i w Aleksandrowie kierunek Konstantynów (Konstantynowska) i finisz w pizzerii którą podałem wcześniej.

 

Oczywiście niczego, nikomu nie narzucam, powyższy plan jest czysto orientacyjny.

 

20:20 jestem pod IKEA, startuję 20:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade spod Manu. Możemy skoczyć na to Macro zbierzmy się ci co mogą pod manu jak komu wygodniej to niech leci od razu na macro :smile: D1k3y o której będziesz pod Macro?

 

 

Ps. Jak ktoś chce się ze mna wybrać niech pisze sms albo tutaj zebym wiedział czy mam na kogo czekać czy też nie. Numer w profilu moim albo gdzieś wyżej.

Edytowane przez Matik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja się chyba jednak wyrobie :biggrin: więc jadę pod Manu tylko odwiozę plecaczek :P bo razem jeździliśmy :biggrin: matik jak zgarnąłem twoj telefon :biggrin: będę cię teraz nękał :smile: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to było, minęło :biggrin: Dzięki za jazdę :smile: sorry że się nie pożegnałem ale ciemno żółte nie trwa wieczność. A mnie łóżko wzywało :biggrin: Dzięks jeszcze raz do następnego :P 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...