Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma za co zalać :'(

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz zastanawiam się: lecieć z Rogalem czy pucować moto... bo już takie brudne, że o pomstę do nieba woła :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie wróciłem z Pracy. Coś zjem, trochę sie ogarnę i dzida.

Aaa, dodam ze jakiś zalew brzmi kuszaco. Sulejowski lub Jeziorsko.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co to było pod tą Ikeą? Spóźniłem się 5 minut i nikogo już nie było, w stronę centrum spod Ikea odlatywało tylko kawasaki. Ja byłem zobaczyć to  Jeziorsko, nie znam bom nietutejszy. Dołączam też fotkę jaj, które zniosłem jadąc drogą przez Aleksandrów. Wracałem przez Szadek, Łask aby wskoczyć na S8. Pykło mi 180km

A Wy którędy jeździcie na Jeziorsko?

post-4488-0-59370000-1429643363_thumb.jpg

post-4488-0-30851900-1429643366_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie przez Aleksandrów to Szadek i Rososzycę i objeżdżasz akwen aby dojechać do tamy. 

W Rososzycy jest fajny prosty odcinek kiedyś było tam polowe lotnisko wojskowe teraz porobili zwężenia i parkingi.

Ale objeżdżanie zalewu tez wiąże się z odcinkami kiepskiego asfaltu.

Osobiście najlepiej mi się jedzie przez Szadek, a potem 473 fajne zakręty i przyjemne laski, a potem w lewo w m. Krępa i na tamę. 

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy tam nie jechałem muszę się z wami kiedyś wybrać :biggrin: 

 

PS. Pit jechałeś dziś rano gdzieś kolo 7:50 al.włókniarzy  w stronę centrum ???

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dziś pomyka do południa? Tak do 12:00 się wybrać polatać... bo niestety II zmiana i nie wyrwę się tym razem na czwartkowe latanie po 18:00...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na turystyczną wyprawę edukacyjną nad Zalew Sulejowski lub do Słoku k. Bełchatowa?

3 maszyny już mamy, więc może ktoś stąd bedzie zainteresowany...

Wyjeżdżamy o 14:45 spod Statoil na Wyszyńskiego/Armii Krajowej, około 15 będziemy w Pabianicach a później jedzieny dalej.

W programie wycieczki poruszymy kwestie związane z pozycją, dosiadem oraz pouczymy się hamowania awaryjnego, aby później nie trzeba było bredzić o kładzeniu motocykla ;)

Jedziemy zgodnie z przepisami, więc miszczom prostej - dziękujemy.

Szczególnie zapraszamy motocyklistki ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiemy o pikniku... Jakieś info?

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja startuję pare minut po 12 z Aleksa i lecę do UC w Łodzi na Teresy potem do Zgierza i może jakieś latanko po południu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata ktoś dzisiaj? :smile:

Mógłbym jakąś traskę szybką zrobić np. nad Jeziorsko. Chyba, że jakaś inna propozycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o Jeziorsku. o 13 pod M1?

 

O 12 bardziej by mi odpowiadało, ale jak nie dasz rady to może być 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...