Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się jutro wybiera na ten zlot http://motozjazd-czestochowa.pl/ do Częstochowy, albo za tydzień na ten drugi: http://motocykle-lodz.pl/topic/8765-rozpocz%C4%99cie-sezonu-cz%C4%99stochowa-19042015/ ?

Na któryś bym chętnie poleciał w jakieś zorganizowanej grupce :smile:

Edytowane przez Krzychu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece jutro okolo 9 shell przy ptaku. Jade trasa ale wracam mocnymi bokami. Tępo spokojne mamy swierzaka na Kle....Będziemy jutro w 2 moto o 9.00 na tej

...i ja się jutro przejadę. Będziemy w 3 moto ok.9 na tym Shell.

Edytowane przez Krzychu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki anons ale może chce się ktoś dziś przelecieć do Rawy Maz i powrót? Start max o godz 17 Jak coś to tel. pięćset-dwanaście-397040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wsiadaam na moto jutro od 10 takze jak ktoś ma życzenie zapraszam z tym ze jade do siebie robie przeglad moto i ubezpieczam i mooge  jezdzic do 14 :smile: no i po 16 jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jutro też dzwonię za przeglądem, bo coś tu w Łodzi w ch*ja walą i chyba znów śmignę w ok. Bełchatowa (niestety jeszcze gwarancyjny). Podzwonię i zobaczy się :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli nie będziesz przekraczał bariery dźwięku, to jestem chętny na latanie po 16.

 

Gdzie ewentualny start?

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie dokładnie no ja o 15 jestem w piotrkowie ile mi zejdzie nie wiem mysle ze nie dluzej jak 45 min u tego dentysty napisz esa i sie zdzwonimy dzisiaj jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w pracy :sad2: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Właśnie wróciłem z manufaktury, ale byłem z rodzinką na zakupach, z dużą chęcią chciałem do Was obecnych dołączyć, bo w zasadzie daleko nie mam, mieszkam w okolicy Manufaktury, niestety albo stety, żonka zrobiła właśnie obiad więc dziś już nie dołącze poza tym pogoda dziś nie rozpieszcza :smile: Pozdrowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

żonka zrobiła właśnie obiad więc dziś już nie dołącze

Albo żonka,albo obiad,albo moto,nie żebym sugerował wybieraj :riding:

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Już jestem po obiedzie:) teraz leźanko i odpoczynek tak patrzę przez okienko to przestało padać ale zimno , w czwartek się stawie no i na grillu na pewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z manufaktury, ale byłem z rodzinką na zakupach, z dużą chęcią chciałem do Was obecnych dołączyć, bo w zasadzie daleko nie mam, mieszkam w okolicy Manufaktury, niestety albo stety, żonka zrobiła właśnie obiad więc dziś już nie dołącze poza tym pogoda dziś nie rozpieszcza :smile: Pozdrowiska

Jak blisko mieszkasz to możemy jutro po południu po latać. Ja mam 5 min. do Manu tam.możemy się spotkać albo podjedź na róg Olsztyńska/Hipoteczna wybór należy do Ciebie jak byś się zdecydował ;)

 

 

 

Edit. Ktoś chętny na spacerowy przejazd niedzielnym popołudniem?

Edytowane przez Matik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Matik ja się wstrzymuje do czwartku, przed chwilą umyłem samochód gdzie świeciło słońce , padał deszcz teraz znów się przejaśnia poza tym temperatura nie rozpieszcza  :smile: Pozdrowiska i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po 14 zapowiadają się dobre warunki do jazdy. Może ktoś chciałby się spotkać pod Ikeą i wyruszyć gdzieś na małe latanko ?
Dziś np opierdzieliłem taka traskę i było całkiem przyjemnie - http://www.trasser.pl/trasa/8179/obj

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...