Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się koło 12 może 13 będę gdzieś wybierać dziadkowym tempem ;) Tak jak pisałem wcześniej do Spały najprawdopodobniej ale temat celu jest otwarty :smile:
 

 

 

EDIT

Umówiliśmy się z Królem pod samolotem widmo o 12:30 (+/- maks 15min) i wyruszamy gdzieś więc jeśli ktoś chętny by się znalazł to zapraszamy :3

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matik, mogę o 22 wraz z Tobą uskutecznić małą traske :smile: tez w tym tygodniu chusteczkowo pracuje. Tylko wiesz... Nie do Wrocławia i z powrotem, ale tak w koło komina i żeby sie jeszcze wyspać bo sobota pracująca :biggrin:

To spod Manufaktury prosto z roboty polatamy po 22 leko :smile: W razie czego zapraszam też inne chetne osoby na latanie. Jak by co od ogrodowej na pracownicze parkingi podjedź Rogal :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacyś chętni na wycieczkę jutro, za dnia? Jakaś rundka +/-200km? Spały, Jeziorska itp itd? Wiem, że trasy raczej oklepane, ale po pierwsze, jestem sezon w plecy, a po drugie, otwarty na propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem dzisiaj w Spqle koło Waszych koni miałem wejść do Was ale nie chciałem przeszkadzać w jedzonku

Trzeba było wbijać zawsze miło spotkać forumową brać czy to na moto czy w pracy ;) . Będąc w Uniejowie miło zaskoczył nas "Ptaku" podchodząc z zapytaniem "A mieliście wcześniej wyjechać? " i potem, się wydało że forumowicz.

 

MaDDogy, Królu dzięki za przelot trochę tłoczno jak to w piątek ale fajnie się leciało.

 

I przy okazji pozdrowienia dla wczorajszej ekipy z przelotu do Brzezin trochę zimno ale flaczki i kominek zrobiły swoje mam nadzieje, że dzisiaj wszyscy zdrowi.

 

Pozdro 

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wbijać zawsze miło spotkać forumową brać czy to na moto czy w pracy ;) . Będąc w Uniejowie miło zaskoczył nas "Ptaku" podchodząc z zapytaniem "A mieliście wcześniej wyjechać? " i potem, się wydało że forumowicz.

 

MaDDogy, Królu dzięki za przelot trochę tłoczno jak to w piątek ale fajnie się leciało.

 

I przy okazji pozdrowienia dla wczorajszej ekipy z przelotu do Brzezin trochę zimno ale flaczki i kominek zrobiły swoje mam nadzieje, że dzisiaj wszyscy zdrowi.

 

Pozdro 

Dobrze że wszyscy dojechali, może następnym razem jak będę solo to nie uciekniecie mi AŻ tak bardzo ;P Dzięki za wypad i do następnego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, sam wiesz słońce, ciepło, S8 kilka koni między nogami się wyrwało, no i Królu się trochę spieszył nie patrzyłem na zegarek ale chyba nawet na 16:30 to byliśmy w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre tempo, moje konie jakoś mniej się wyrywają   :smile: Ja byłem jakoś przed 17 u siebie. Wszyscy są zadowoleni więc gra muzyka.

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przyjacielu, ja to sie tam będę błąkał po tych parkingach. Poczekam na Ciebie pod wejście do cinema city. Po za tym wtedy odrazu w drewnowska i aż do trasy górna sie bujeniemy :smile:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przyjacielu, ja to sie tam będę błąkał po tych parkingach. Poczekam na Ciebie pod wejście do cinema city. Po za tym wtedy odrazu w drewnowska i aż do trasy górna sie bujeniemy :smile:

jak błąkał?? :biggrin:  wpadasz na ogrodową za manu 2 zjazd i w lewo aż zobaczysz moje moto pod schodami :smile: mógłbyś wpaść do salonu xd. Jak wolisz to tam podjadę pod to nieszczęsne kino :PP

Edytowane przez Matik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacyś chętni na wycieczkę jutro, za dnia? Jakaś rundka +/-200km? Spały, Jeziorska itp itd?

Koper, jak najbardziej jestem na tak ! Daj tylko cynk gdzie przewidujesz zbiorke. Pozdro  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.... zasrana praca! Ale bez niej nie ma $ na paliwko do :moto:
Zazdroszczę wam Królu, bawcie się dobrze.

Dzięki Matik za wspólne nocne latanko... było zacnie, trzeba to powtórzyc tylko nie w piątkowe wieczory, bo każdy burak jadący na dancing chce się ścigać... Ja dopiero jak byłem na 3 biegu to się zorientowałem że ten cebulak w Q7 się zemną ściga... Oczywiscie dałem sie podpuścić na zimnej oponie i z plecakiem ale 600 w sporcie daje radę ;D

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...