Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

gdyby było tempo spacero to chętnie mogę pojechać na jakieś małą traskę ;)

Za zimno żeby pałować... dziś na obwodnicy Pabianic przez chwilkę było złoty siedemdziesiąt i normalnie czyłem się jak sopel lodu.
Piękny dzionek na spalskie lasy i spacerowe tempo... xhętnie poznam nowych kolegów. Do jutra pod halą ;)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIT dobrze prawi .Wczoraj jak wracałem o 16.30 to już na mokrym robiło się lodowisko.

Dlatego powinniśmy wyjechać wcześniej.

Zotnej  powinieneś dołączyć się po drodze i na pewno zdążysz.  I jedź ostrożnie!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda wczoraj trochę przekłamała. Od 8 rano miało być już na plusie a tu teraz wyglądam a wszędzie szrom. Stawie sie o tej 13:00 i na miejscu ustalimy konkrety.

1. Wujek PIT dobrze gada! W lasach lód i śnieg.

2. AgaJaga dobrze sie zastanawia i to chyba jeszcze nie czas na sezon.

3. Gregor, za wcześnie nie da rady bo jest jeszcze za mało stopni, lepiej pózniej i krócej.

Edytowane przez Rogal (wyświetl historię edycji)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 17-18 wracałem z łodzi do Tomaszowa - przyczepność była bardzo dobra, ale faktycznie trzeba było uważać szczególnie na pasek na drodze. Dzisiaj o 12 wyruszam do Łodzi, tak więc na miejscu pod samolotem dam wam znać jak droga którą będziemy jechać - o 13:30 jestem pod samolotem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że będziemy jechać normlanie i w bezpiecznych odstępach i będzie naprawdę bardzo miła przejażdżka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak najbardziej tak Kazik... ale żeby oponki równomiernie się ścierały trzeba pochylać się w zakrętach ;) A to jest niewykonalne jak oponka się nie rozgrzeje i asfalt jest mokro-śliski :biggrin:
Będzie dobrze. Do zobaczenia o 13 ;)

Ps. U mnie na poziomie 1 pietra w cieniu termometr pokazuje 5 stopni i wciąż rośnie ;)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce by chciało ale rozum mówi może nie... :smile:

Wyszedłem na balkon i słyszałem jakieś przecinarki.

 

Mam tak samo :sad2:,  i jeszcze kwestia tego że przy moim słabym krwiobiegu po 15 minutach ręce by mi odpadły. Więc szerokiej drogi, a ja czekam aż temperatura magiczną barierę 10C przekroczy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurde... Było tak pięknie. Normalnie pod halą to się pociłem! Przyszedł jakiś front i nagłe zrobiło się 0 stopni :smile:
Mimo wszystko liczy się towarzystwo ;) Dzięki za posiłek w miłym towarzystwie :smile:
+ Bonus! We Młynie spotkaliśmy kolegę Zino z Pabianic ;) Pozdrowienia :biggrin:

Ps.
Gregor, wrzucisz fotkę :smile:?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurde... Było tak pięknie. Normalnie pod halą to się pociłem! Przyszedł jakiś front i nagłe zrobiło się 0 stopni :smile:

Mimo wszystko liczy się towarzystwo ;) Dzięki za posiłek w miłym towarzystwie :smile:

+ Bonus! We Młynie spotkaliśmy kolegę Zino z Pabianic ;) Pozdrowienia :biggrin:

Ps.

Gregor, wrzucisz fotkę :smile:?

Równiez pozdrawiam "twardą" ekipę :-) Edytowane przez zino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe było tak zaje....... :-D ale jak tylko wyruszyliśmy z pod młyna to nikogo w lusterku nie widziałem oprucz zonteja , gdzie się podzialiście ?? Może to przesto że na liczniku miałem 200 ^^ hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem was po brata musiałem podjechac . Ale wy to ładnie dojeba....... na tej obwodnicy skoro się puźniej jeszcze mineliśmy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...