Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie... Było dziś wysmienicie! Nie mogłem się powstrzymać. Troszkę chłodno ale OK.
Na dowód zdjęcie... selfi nie umiem robic to cyknąłem motonka...
Może jutro powtórka? Chętny ktoś?

flm_1420299734__img_0990.jpg

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawca 211 postów 0 punktów ostrzeżeń Imię:Krzychu Motocykl:Kawasaki ZX6R LokalizacjaPabianice Napisano dziś, 16:43 Panie i Panowie... Było dziś wysmienicie! Nie mogłem się powstrzymać. Troszkę chłodno ale OK.Na dowód zdjęcie... selfi nie umiem robic to cyknąłem motonka...Może jutro powtórka? Chętny ktoś?

Może ja, ale to zobaczymy jaka pogoda :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj Aidekk, chociaż żeby dojechac do miejsca zbiórki i troche pogadać ;) Np na pyszny niedzielny obiadek "We młynie" zniżka dla motocyklistów tam jest :biggrin:

Edytowane przez Rogal (wyświetl historię edycji)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ty masz -5 :biggrin:

http://www.bms.toya.net.pl/temperatura/

 

Ja od rana chciałem się wybrać i nie było z kim... ale teraz to już nie bardzo bo jeszcze znajoma ma wpaść i na 18:00 łyżwy. A szkoda :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14tej robiłem przepalankę i też mnie korciło, żeby się przelecieć ale taka cisza tu był to pomyślałem, że się nie będę wydurniał.

Może coś w weekend ma być cieplej i może nie będzie tak padać jak zapowiadają  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przepalankę robiles ? ;)

 

 

 

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-5.6 hmm ktoś odważny jest na krótki spacer.
Słonko mocno świeciło, asfalt suchutki wiec mimo że na minusie, zrobiłem kilka kilometrów.
Tylko rękawiczki mam za słaba więc po 15 minutach byłem z powrotem.
Po za tym przy tej temperaturze to jak by się jechało na plastikowych kołach.
Zero przyczepności... nie ma co.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakąś godzinę wychodzę polatać. Zapraszam :smile:


Wychodzę, jak coś to dzwonić na kom. :smile:

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez przypadek trafiłem się z Aidkkiem przelecieliśmy kawałek po trasie Górnej i Włókniarzy ale on ma lepsze rękawiczki  :biggrin: bo mi już paluchy zaczęły zamarzać, a jeździłem gdzieś od 12tej.

 

Według meteo ostrzeżenie o silnym wietrze jest do 18 tej, więc może koło 19-20 jeszcze się przeturlam jakby co będę pisał.

Na razie te powiewy wiatru sprawiają wrażenie większego chłodu i jak się trochę szybciej leci to potrafi taki podmuch przesunąć, nie wspominając o latających po drodze śmieciach, piachu itp. także bez szaleństw.

 

Sorry Aidekk tym razem ja Cię na początku nie poznałem ale zamówiłem tą naszywkę z nickiem będzie łatwiej przynajmniej mnie poznać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Maroko :smile:

 

Tak zasadniczo to ja Cię wypatrzyłem jadąc w kierunku Puszkina, zawróciłem na rondzie i dogoniłem bo stanąłeś na czerwonym. Jeździłem i szukałem innych niepełnosprawnych umysłowo ludzi mojego pokroju, co by chcieli o tej porze roku przy +2 C latać. Jak widać jednego trafiłem. Miło było nie latać samemu. Nie wyjmowałem aku z motocykla... jakby było na dniach sucho i powyżej zera to jeszcze polatam. Do zobaczenia!   :riding:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk ja też Cię widziałem jak jechałeś z na przeciwka nawet LwG było ale nie machnąłeś pomyślałem, że mnie nie widzisz .

Fajnie było polatać może dzisiaj jeszcze wieczorkiem bo ja prawdopodobnie w przyszłym tygodniu odstawiam moto do Wojtka na taki zerowy przegląd i trochę modyfikacji więc dla mnie to ostatnie chwile, a potem tylko łyżwy  :biggrin:

 

Zontey do której zamierzasz latać ?

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk ja też Cię widziałem jak jechałeś z na przeciwka nawet LwG było ale nie machnąłeś pomyślałem, że mnie nie widzisz .

Widziałem Ciebie, nie widziałem łapki... może akurat spojrzałem przed siebie lub na obroty  :smile:

 

 

a potem tylko łyżwy

Zapraszam dziś na 19:15 na Retkinię. Będę z kobitą, będzie @bułgar i może jeszcze z 2 osoby ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...