Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Nad trasą nie ma co rozmyślać.

Moim zdaniem grupę powinniśmy inaczej uformować, aby inni nie musieli gonić.

Mocniejsze moto na sam koniec.

Myślę że trochę za bardzo goniliśmy  :blush:

E tam chyba nie było tragicznie, a ja zawsze myślałem że nikt mi nigdy nie powie że gonię :biggrin:  W sumie to mam tempo chyba emeryckie w porównaniu do innych ;)

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, na wykręcanie aku to za wcześnie ;) powyżej 5 stopni spokojnie przecież można jeździć - podpina do kurtki i spodni, cieplejsze rękawice, kominiara pod kask i w drogę ;)

 

jak wyżej, liczę na to, że jeszcze listopad nas zaskoczy :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobek dojechaliście szczęśliwie do domu? :smile: Dobrze, że z wami nie zostałam, bo jak wracałam, to już strasznie zmarzłam :/

Piszę rychło w czas:P, ale nie widziałem tego posta. Tak dotarliśmy cało a zimno to się zrobiło trzeba przyznać.

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos gdzies dzisiaj ?

Pogoda zapowiada sie zajefajna

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z okolic Pabianic ma ochotę, to ja będę sobie śmigał => kerakol przed tuszynem => obwodnica Pabianic do łasku => krajowa 12 z łasku na Piotrków i tu może do piotrkowa, albo de Bełchatowa, sie zobaczy.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, nie planowałem dokładnie. Jem śniadanie, ogóle sie, montuje aku, tankowanko i w drogę :smile: jak chcesz, to sie dostosuje, zawsze fajnie poznać nowego kolegę.

Edytowane przez Rogal (wyświetl historię edycji)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny pośmigać jutro w nietypowej porze 13-15 ? Wiem że to środek dnia ale jutro ma być jeden z ostatnich (chyba) takich ciepłych dni, więc jakieś kółko wokół komina można zrobić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...