Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro planuje sie przejechac motongiem, kołeczko ok 300 km. Bede startował o 9.30 z BP kolo matki polki na tuszyn po 2 innych uczestników. Jak ktos byłby chetny to prosze o kontakt telefoniczny, nr w profilu. ewentualna zbiórka na BP o 9 godzinie. Traska do spontanicznego opracowania na miejscu:D

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powrót to wiesz kazdy jak chce moze jechac, jezeli o mnie chodzi to zalezy o której wrocimy..


wstepna propozycja trasy. łódź-> tuszyn -> smardzewice-> spała->inowłódz->rawa maz-> brzeziny->łódź

to tylko propozycja, jestem w stanie pojechac wszedzie tam gdzie jest dobry asfalt 

Edytowane przez Królu (wyświetl historię edycji)

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś niestety nie mogłam :sad2:

Ale jutro wybieram sie na kawke do Sieradza jakby ktoś chciał się dołączyć o 11 ruszam z pod ikei moze któras z dziweczyn miałaby ochotę na ploteczki :smile:

Dzięki za wspólną przejażdżkę. Sprawdź priv.

Edytowane przez Szpieg (wyświetl historię edycji)

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w dniu dzisiejszym ktoś miałby ochotę zobaczyć jak wygląda Żłobnica w słoneczny dzień jeszcze w tym sezonie, to dawać znać :P wylot koło 17 miejsce do ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w dniu dzisiejszym ktoś miałby ochotę zobaczyć jak wygląda Żłobnica w słoneczny dzień jeszcze w tym sezonie, to dawać znać :P wylot koło 17 miejsce do ustalenia

Ciut późno, tak godzinka wcześniej byłby lepiej

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda bardzo ładna. Chetnie się przejadę.

Godzina wcześniej była by dużo lepsza...

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 8. na moto latam.... ale teraz do pracy poleciałam...do 19. potem kierunek traska? ....

Płock mi chodzi po głowie...:-p

ciekawe jak z pogodą będzie,

pozdr.:_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie, sobota zapowiada sie ciepło i słonecznie. Czy standardowa grupka z pod ikei ma ochotę na jakiś wypad?

Tama jeziorsko? Tama Włocławek? Tama Sulejów? Albo inny obiekt o znaczeniu mniej hydrologicznym :smile:?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie, sobota zapowiada sie ciepło i słonecznie. Czy standardowa grupka z pod ikei ma ochotę na jakiś wypad?

Tama jeziorsko? Tama Włocławek? Tama Sulejów? Albo inny obiekt o znaczeniu mniej hydrologicznym :smile:?

ja na sobotę chętny ale mogę od 15stej :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...