Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki również za wypad

nie spodziewałem się takiej ekipy, kółeczko zacne(ponad 300km) i najważniejsze trasa bez powtórek

sorki za spowalnianie tempa, mocy "trochę" mało do wyprzedzania, może uda mi się oddławić babcie jeszcze w tym sezonie to się szybciej pośmiga

pod zamkiem miszmasz wyszedł, mam nadzieję że wszyscy odnaleźli drogę do domu

Edytowane przez barteklodz (wyświetl historię edycji)

Bus, bagażówka

stała trasa Łódź-Paryż(F)-Łódź

663-231-860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty! Moim zdaniem za***iscie dawałeś radę. To nie sztuka wyprzedzać 107-mioma koniami, a ty miałeś poprostu sporo zdolności, bo dawałeś radę ;)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dzisiejsze zdobywanie zamku :smile: wypad był super oby takich więcej i w takim towarzystwie. Też przepraszam za to że gdzieś po drodze do domu się zgubiłem z kolegą z Suzuki GS.  Coś nam się logistyka popsuła na sam koniec :sad2: ale prowadzenie wycieczki było wypas! tempo ok akurat dla mnie. Mam nadzieje że długo na nas nie czekaliście niepotrzebnie. Wstawiam jedyne zdjęcie które dokumentuje naszą wycieczkę (mówiłem że da się popsuć zdjęcia nawet przy takiej pogodzie):

8l61anv8ecrp.jpg

PS. Udało wam się dotrzeć na Kamieńsk ? :smile:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Ciebie nie ma na zdjęciu :/ A, no i reszty :biggrin:
Za radomskiem się rozdzieliliśmy i częśc popędziła na Łódź.
Na Kamieńśk dotarliśmy, spotkaliśmy innych motobraci, popatrzyliśmy jak zotawiają 150 metrową czarną kreskę na asfalcie, albo jadą na gume 200 metrów a inni potrafili na zakrętach mnie i bartosza, mimo prętkości tak 130 km/h, wypie***ić że ja to myślałem że stoję a nie jadę. Po tym wszystkim rozstaliśmy się w P-ce. (tak z grupsza wyglądał nasz powrót :smile: )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze że jednak większości powrót się udał. Na zakręty może uda się jeszcze skoczyć kiedyś jak będzie pogoda, a mi uda się nie zbłądzić. Od teraz będę brał zawsze nr telefonu do kierownika wycieczki, będzie trochę łatwiej się komunikować w razie trudności z orientacją w terenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka była świetna.

 

Szkoda, że na początku koleżanka nam się zgubiła.

Końcówka pod zamkiem też się lekko rozmyła... co nie zmienia faktu, że zabawa była dobra.

Z tym telefonem do kierownika wycieczki, to dobry pomysł.

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem Pani ze Smarta, że pas prawy jest lepszy dla jej auta od pasa lewego. Ale chyba kulturalnie.

Co do samego wyjazdu uważam, że każdy kolejny może być już tylko lepszy i jak się grupa trochę dotrze to jest dobra baza do weekendowej turystyki. Parę rzeczy trzeba ustalić żeby się nie gubić na skrzyżoaniach, ale do samego tempa i trzymania na trasie nie mam zastrzeżeń :smile: i przede wszystkim grupa z którą jest o czym pogadać przy pizzy, bo nie sztuką jest tylko gonić na moto, a potem siedzieć bez słowa.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, śliczna ta R-ka.... Potwierdzam, licznik dopiero zatrzymał się na 197 złotych :biggrin:

 

Wasza ekipa zatrzymała się w Piotrkowie na kebabie?

Nie, my jedliśmy pod zamkiem w Olsztynie pizzałkę.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bzikenzzz za wspólną wycieczkę, było krótko ale treściwie:)

spoko też mi się podobało bez zbędnych ceregieli, jazda bez głupstw i popisywania się to lubię. Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś polecimy ? w tą sobotę zakończenie sezonu Bełchatów.  :riding:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz może coś w temacie, który umieściłam odnośnie "zakończenia sezonu w Bełchatowie" będzie :_) bo jeszcze jest sporo czasu to może jakaś zbióreczka będzie;_)

dam ci znać :_) bo pewnie kilka grupek się potworzy:_)

 

pozdrowionka;_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...