Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

skrzywiona półka, lagi spierdzieliły na prawo, uszkodzony komin, krzywa tarcza i troche podrapany, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez przygód dniem straconym. Gleba Konrada, pies dla Aidka i 10 pkt i 500 zł dla Bulby :biggrin:

Powiem szczerze, że jak zobaczyłem tego psa zjechałem max na prawo i odkręciłem gaz tak by go nie rozjechać. Tak czy inaczej sierściuch wielkości wilczura wleciał mi pod koła...

Zdążyłem mocno ścisnąć kierownicę i przygotować się na uderzenie. Liczyłem, że utrzymam moto. Opanowanie + trochę szczęścia przyniosło skutek. Siła uderzenia była na tyle duża, że odczuły to obie moje nogi. Pies wpał idealnie pod koło tak, że obiema nogami na podnóżkach go uderzyłem. Wyleciałem lekko do góry i po ponownym kontakcie z asfaltem dość mocne shimmy... na szczęście mocno ściśnięta kierownica i udało się utrzymać.

Po przemyśleniu... mogłem jak Konrad odruchowo zacisnąć klamę i próbować hamować. Może pies by zdążył przebiec, może nie... tak czy inaczej wiem, że jakbym go trafił hamując to bym leżał a tak utrzymałem moto i poza utraceniem 1 cm części błotnika nic się złego nie stało. Najlepiej musiało to wyglądać z pozycji jadącego za mną Jaquziego. Siła uderzenia była tak duża, że zgasła cała elektryka (jakby zrobiła się przerwa w obwodzie)... zero świateł, zegarów. Musiało to wyglądać jakbym zniknął z drogi albo wy***ał w rów...

 

I kończąc żartem: przecież powszechnie wiadomo, że chińczyki lubią psy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jaquzi może to nagrał ? :biggrin: 

 

Ogólnie o ok 12:30-13 z Kwaśną ruszamy w kierunku spały jakby ktoś chciał się dołączyć to zapraszamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Aneczką o 12:00 z nad zalewu w Głownie, Łowicz i Skierniewice bo niestety muszę wcześniej dziś wracać ;/

 

a odnośnie wczorajszego dnia, dobrze chłopaki żeście cali bo to najważniejsze 

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujazd zaliczyliśmy do puszki wrzuciliśmy a Konrad-Michał prezentował się na plecaczku jak młoda jałoszka najpierw Bulbe poderwał a już na powrót Sobka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dawaj fotki z "przytulanka" :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, że wczoraj się spotkaliśmy pod kościołem w Kurowicach. Czyżby zdarzenie miało miejsce w tych korkach, o których wspominałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, że wczoraj się spotkaliśmy pod kościołem w Kurowicach. Czyżby zdarzenie miało miejsce w tych korkach, o których wspominałem? 

 

Nie, nie... to się stało przed Andrespolem

 

I tak, dobrze Ci się wydaje :smile:

Edytowane przez BobeQ (wyświetl historię edycji)

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś latał dzisiaj, czy to po mieście czy gdzieś dalej to PW albo pisać/dzwonić na nr podany w profilu

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jaquzi może to nagrał ? :biggrin:

 

Ogólnie o ok 12:30-13 z Kwaśną ruszamy w kierunku spały jakby ktoś chciał się dołączyć to zapraszamy ;)

nie nagrał, bo nie miał kamerki ;)

 

widziałem tylko jak Aidekk skacze po przywaleniu w "pieska", gaśnie, a piesek tańczy breakdance na ulicy (zrobił 3 obroty, a potem wpadł do rowu)..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 16:00 będę kręcił się w okolicach Strykowa ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dzisiejszy przelot na Jeziorsko,było super :smile:

 

A mój wyjazd na Jeziorsko skończył się awarią.

 

No szkoda,co tam się narobiło?Mam nadzieję,że nic poważnego.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechaliście na Jeziorsko to zamiast powiedzieć do wolnobieżnych  cześć czy dzień dobry albo przynajmniej  pocałuj mnie ...... a tu zero przywitania  :shock3:

udali że nie znają   :P

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz to jeszcze psu, którego Aidekk przycelował (czy raczej piesek Aidkk'a) ;)

z dwojga, jednak piesek gorzej na tym wyszedł.. na swoją w sumie prośbę (ach te psy biegające luzem po nocach...)

 

pies to nic ja przy celowałem jaskółkę  w zeszłym sezonie poszło na rękawice a jakiś czas potem gołębia butem zabrałem    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt tak było przyznaje sorry wielkie dopiero jak Greg mnie zagadał to sobie uzmysłowiłam ale skoro my takie Gapy Wy też mogliście zagadać i przywitać się z nami ale czasem mam takie wrażenie -może mylne że uważacie  się za lepszych mądrzejszych etc


Przyjechaliście na Jeziorsko to zamiast powiedzieć do wolnobieżnych  cześć czy dzień dobry albo przynajmniej  pocałuj mnie ...... a tu zero przywitania  :shock3:

udali że nie znają   :P

A i jeszcze jedno nikt nie udawał skoro o tym piszesz to chyba Ty poznałeś ale udawałeś że nie znasz :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...