Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym dniu i wierzyć, że jutro będzie lepszy ;)
Również wielkie dzięki!

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polatane dzisiaj aczkolwiek mega pojebany dzień, począwszy od szlifa poprzez potrąconego psa skończywszy na mandacie za 500 pln ale i tak było milo, dzinx chlopy.

 

a ostrzegali przed Insignią :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ostrzegali przed Insignią :P

 Cwaniaki byli chyba w  Vectrze (nikt się nie przyjrzał dokładniej), w kombi 

Edytowane przez BobeQ (wyświetl historię edycji)

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi się trudno i żyje sie dalej, cieszę się tylko że nie trafiło na mnie bo przy obecnym stanie 19 punktów to by się to spotkanie słabo skończyło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja jakbyście nie mieli się gdzie karnąć w piątek czy sobotę to zapraszamy do zgierza - restauracja fast & professional zaraz za mc donaldem (dawne fso) - wieczorkiem muza klubowa i można coś zjeść - nieźle zjeść. Taka alternatywa dla Kruszowa - parking na oko to ze 100 maszyn wejdzie. Ja skromnie uziemiony za dj-ką zapraszam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy, ale ja po dzisiejszym spacerku do Ujazdu, właśnie kończę ten dzień drugim (na razie) Starovarem :smile:

 

ps. ma ktoś foty koleżanki, która zbierała do puchy w Ujeździe ? :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie było co kusić losu dalej i wszyscy się rozjechali spokojnie do domku po 21 a pogoda pozwalała na dalsze latanko.Ważne że wszyscy zdrowi szczególnie Konrad-Michał moto się naprawi mandat zapłaci i życie toczy się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz to jeszcze psu, którego Aidekk przycelował (czy raczej piesek Aidkk'a) ;)

z dwojga, jednak piesek gorzej na tym wyszedł.. na swoją w sumie prośbę (ach te psy biegające luzem po nocach...)

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ten dzień tylko tak się skończył. Ciężki klimat. 21.03. zakaz wyjazdu :P

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk trza było brać reszte sierścia na siodło :P wiesz ile to mięcha  :decayed: szczególnie jak mówiłeś że był wielkości zippa, przez 3 miechy byśmy na gulasz do ciebie zamiast na Kruszów jeździli :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chłopaki chłopaki :biggrin:

 

normalnie fantazja ułańska :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jutro wycieczka na ten taras widokowy w Bełchatowie, jak ma być tak ładnie?

Jeszcze tam nie byłem i chciałbym pojechać z kimś to zna drogę :P

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można psa upolować w Łodzi?

większość chyba upolowali Chinole na coś w stylu "ptok w cieście" itd :P

to o której i gdzie jutro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polatane dzisiaj aczkolwiek mega pojebany dzień, począwszy od szlifa poprzez potrąconego psa skończywszy na mandacie za 500 pln ale i tak było milo, dzinx chlopy.

Ty to masz słowiański rozmach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej żadna Laska nie dołączy ???? Będzie mi smutno :blush:  zbiórka standardowo stacja Orlen Aleksandrów ul Konstantynowska przy drodze na Rąbień Konstantynów Pabianice po lewej stronie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Dlatego nie było co kusić losu dalej i wszyscy się rozjechali spokojnie do domku po 21 a pogoda pozwalała na dalsze latanko.Ważne że wszyscy zdrowi szczególnie Konrad-Michał moto się naprawi mandat zapłaci i życie toczy się dalej.

Ja i tak jestem Wam dozgonnie wdzieczny za okazana pomoc. Dzieki Waszemu wsparciu ucierpi jedynie moj portfel ;) Wisze Wam dzis kolejke w barze ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Wymijalismy z Sobkiem auta stojace w korku w Andrespolu i z drugiej strony jechal TIR, ktory przepuscil Sobka, natomiast zblizajac sie do mnie, zjechal w moja strone (do srodka jezdni) wiec odruchowo poszla klama, kolo zblokowalo i jebs. Gdybym nie polozyl to bym wlecial prosto w tego TIRa... Ja mam tylko biodro obite a tak wszystko ok. Szkoda moto :sad2:

 

A no i oczywiscie Pan z TIRa nawet sie nie zatrzymal tylko uciekl...

Edytowane przez Konrad - Michał (wyświetl historię edycji)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...