Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Już ja poznałem tą prędkość TURYSTYCZNĄ .... ale już się przyzwyczaiłem do niej, więc jak nie będzie wleczone to chętnie dołącze

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazdy turystyczne niewleczone z Wami to jednak odpuszczam do czasu wymiany opon :smile: więc jutro spokojnym tempem do Spały i Smardzewic :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a się nastawiłem na latanko na jutro - niestety dzisiaj naderwałem więzadła w kolanie, miesiąc bez moto :sad2:

 

miłego latania jutro :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wybrał, ale nowy nabytek jeszcze nie przetestowany i się boję ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na jeziorsko troche za daleko..może ktoś na tame sulejów/niebieskie źródła ?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też zadalekoo brak paliwa a szef jeszcze niedał mi wyplaty. 

Mooge polatać ale gdzieś niedaleko bo w baku troszke wachy jest jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro należy polatać wręcz wskazane .Tylko okaże się z rana bo dziś prezentacja klipu jakieś piwko lub piwka i może być wleczone i z rańca susza i ropa w oczach hehehehe :biggrin: Gdybym nie pojawił się osobiście to plan trasy już macie.

 

Wstępnie proponuje taką trasę 166 km .Oczywiście zaczynamy spod samolotu spotkanie godz 11 wyjazd 11,30.

 

https://www.google.pl/maps/ms?msid=210386444831973136408.0004f415c28fcf66a3b5e&msa=0&ll=51.830686,19.096985&spn=0.484591,1.352692

 

Po drodze jest pas startowy w Rossoszycy więc jak ktoś ma chęci może dać pełną moc.

 

 

szkoda że wczoraj nie napisałeś bo ja dziś na jeziorsko się przeleciałem ale pustki byly na tamie, jedynie trzeba uważać na chłopków bo wyjeżdzają z pola i nie patrzą zabardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam yamaszka yz250 tzn wr przerobiona na yz


tylko jest sprawa bo ja dzisiaj kupilem to moto i jak na razie nie ogarniam jak to odpalic bo to 4 sow i on z ta kompresja ijest i tak srednio to ogarniam wiec musze odpalac na popych. fajnie jak bysmy sie jutro spotkali to moze by mnie ktos nauczyl oodpalac z kopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kieruję do posiadaczy 125cc, oraz wszystkich tych, którzy chcieli by się przejechać jutro do Sulejowa z prędkością nie przekraczającą 100 km/h.

Ktoś, coś?  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś leciał na Spałę/Zalew Sulejowski to chętnie się podłączę w okolicach Tomaszowa.

 

ja lecę, ruszam około 11 więc bardzo chętnie 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To okolice Tomaszowa jak najbardziej mi pasują wiec też z chęcią się dołączę :smile: Thebestof78 daj znać o której i gdzie mogę się do Was dołączyć ;) Pistolero85 dawaj dzisiaj na Tomaszów :smile:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie spotykamy sie w tomaszowie?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Można się dołączyć na wycieczkę do Sulejowa, zbiórka spod samolotu przy Hali o 11? I jeśli tak, to mam nadzieję, że prędkość w granicach 100- 120 km/h? Bo nie chciałbym jednak lecieć na złamanie karku ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...