Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie narąbać sie w sobote bo nici z latania :P

Kosmaty z ust mi to wyjąłeś :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty z ust mi to wyjąłeś

No to się wydało, że Martucha sama z ust nie wypuści i trzeba siłą zabierać :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pogoda jest latanie :smile: Jak niema też jest :smile: Sledze wątek i jak co to dołączam :smile:

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noto pod samolot i do Martusi co


Na obiadek proszę składać propozycje menu - co byście zjedli


Z Chylonem i Martusią rozpatrzymy propozycje i wybierzemy najlepsze opcje


Martusia wszyscy cię kochamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha jak mam zamiar w niedzielę jeździć :biggrin: 

 jak chcecie to może być grill po południu 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na przejażdżkę w ND (09.03.2014r) ????

Raczej pytanie kieruję do posiadaczy 125cc :smile:

Edytowane przez GroNeX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nie polatam - teraz praca, a później zmiana wydechu. Ale jutro, jeśli prognozy się sprawdzą to oczywiście, że latam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś pracuję a potem szybko do kina :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro należy polatać wręcz wskazane .Tylko okaże się z rana bo dziś prezentacja klipu jakieś piwko lub piwka i może być wleczone i z rańca susza i ropa w oczach hehehehe :biggrin: Gdybym nie pojawił się osobiście to plan trasy już macie.

 

Wstępnie proponuje taką trasę 166 km .Oczywiście zaczynamy spod samolotu spotkanie godz 11 wyjazd 11,30.

 

https://www.google.pl/maps/ms?msid=210386444831973136408.0004f415c28fcf66a3b5e&msa=0&ll=51.830686,19.096985&spn=0.484591,1.352692

 

Po drodze jest pas startowy w Rossoszycy więc jak ktoś ma chęci może dać pełną moc.

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale traska ładna, jeziorsko, uniejów.. zobaczymy jak to jutro będzie ;)

patrząc na to, co za oknem, chyba zaraz pójdę się przewietrzyć.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie zamiar lecieć jak szarańcza czy normalnie, rekreacyjnie? Bo nie wiem czy się zwlekać z wyra ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...