Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

piszę się mam jutro czas jak coś. więc dawaj znaka

 

Jestem ready po 16.30 także może jakaś zbiórka na Dellu (z tyłu) ok. 17.00 i mykniemy gdzieś w okoliczne wioski  :riding:?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy, to będziemy jeszcze w kontakcie ...

 

co do miejsca spotkań najlepiej wybrać takie do którego jak najmniej będzie jechać się Piłsudskiego czyli coś albo na północy albo na południu miasta... Carrefour na rzgowskiej albo castorama na zgierska wlokniarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miejscowka będzie w miare w centrum

to każdy będzie miał w miare blisko ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ready po 16.30 także może jakaś zbiórka na Dellu (z tyłu) ok. 17.00 i mykniemy gdzieś w okoliczne wioski :riding:?

 

Dobry pomysl. Mozna sie ustawic dzisiaj na Dellu okolo 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ready po 16.30 także może jakaś zbiórka na Dellu (z tyłu) ok. 17.00 i mykniemy gdzieś w okoliczne wioski  :riding:?

Ja też będę ok 17 na Dellu. Taka pogoda że trzeba się urwać z roboty trochę wcześniej: :moto:

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meteo się ogarnęło w kwestii dnia jutrzejszego

 

już nie zapowiadają deszczu na popołudnie

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miejscowka będzie w miare w centrum

to każdy będzie miał w miare blisko ;)

 

Głównie mi chodziło aby dojazd do tego miejsca był przez remontowaną ulicę. Dlatego sugeruję północ albo południe bo wtedy można tam dojechać śmigłego-strykowska albo wlókniarzy-jana pawła omijając najbarzdiej zakorkowane, najciaśniejsze centrum ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Głównie mi chodziło aby dojazd do tego miejsca był przez remontowaną ulicę.

 

Ty sadysto!  :hihi:  A tak serio, to co komu przeszkadza ten Dell na te kilka czwartkowych spotkań? Łatwa droga do wylotowych ulic, każdy zna dojazd i jest miejsce. Z parkingów centrum handlowego w 90% nas będą wyganiać, a na nowy sezon pomyślimy nad czymś i poddamy to głosowaniu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Piterman planujemy podlecieć na Dell'a ale wyrobimy się dopiero tak na 17:40-18:00. Planujecie chwilę siedzieć czy od razu lecicie dalej ?

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy

Dell jest generalnie OK ale po głębszym zastanowieniu jeśli chodzi o miejsce stałych spotkań

to uważam że miejsce dość gorące...... gdzie motocykle i inne pojazdy są często przeganiane przez naszą cudowną władzę więc czy chcemy się co chwila legitymować itd.. ????

Edytowane przez fixman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jak wół rozmowę na poprzedniej stronie, że widzimy się na Dellu od 17  ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce cos dobrego wszamac

to o 18 tortilla u Zdun`a 

 

http://goo.gl/maps/M7Uav

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...