Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipo "fakersa", ja jutro niestety odpadam, bo lecę w trasę ciężarówką - Siedle, Łuków, Węgrów, jak coś to zapraszam, tyle że prędkość max 85 km/h :/ :P Miałem nadzieję, że jednak polecimy w niedzielę... :wacko: Jak coś, to może w niedzielę byśmy ewentualnie gdzieś polecieli, chyba że ktoś coś na niedziele planuje, to ja się piszę ;):whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, lecimy na Jeziorsko a potem Kruszów. Proponuję Central godz 15. (albo wcześniej!)

Jak wyrobimy z powrotem na 15 to może dołączymy pod Centralem a jak nam zejdzie to będziemy się łapać na Jeziorsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę lecieć z wami, ale to kto w końcu leci nad to jeziorsko, bo widzę, że sie tu wykruszają ludziska...?Ekipo "fakersa' jest tu ktoś? :doofywave:

my tez planujemy ok 15 z kanzasu w 2 moto napewno moze cos wiecej na jeziorsko wiec kilka moto bedzie postaram sie na 15 wyrobic na central albo sie po trasie bedziemy łapać

Ekipo "fakersa", ja jutro niestety odpadam, bo lecę w trasę ciężarówką - Siedle, Łuków, Węgrów, jak coś to zapraszam, tyle że prędkość max 85 km/h :/ :P Miałem nadzieję, że jednak polecimy w niedzielę... :wacko: Jak coś, to może w niedzielę byśmy ewentualnie gdzieś polecieli, chyba że ktoś coś na niedziele planuje, to ja się piszę ;):whistling:

 

o jaka wielka strata bedziemy bardzo załowali ze ciebie zabraknie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał poślizg w czasie i na 15 się nie wyrobił pod Centralem (ale będę się starał) to jaką trasą jedziecie ? Przez Poddębice czy przez Szadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem to gdzie i o której.

Jestem otwarty na propozycje.

Będziemy jechać po central ,czy np.podłączymy się w Aleksie?

 

Styknijmy się o 14.30 na winklu i dojedziemy do Aleksa.

ok?

Edytowane przez zino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Jeziorsko bym się dołączył.

Leci ktoś ze Zgierza? Jaką trasę przewidujecie?

Na Konstantynów, Aleksandrów i pod central mam tą samą drogę.

Byśmy się gdzieś spiknęli. Bo chętnie Was poznam.  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie ci wszyscy nad tym jeziorskiem? byłem z plecakiem na tamie w godzinach ~16:30-18:00 na grillowym obiedzie, siedząc sobie nad wodą, piekąc kiełbaski i tosty ;)

po przyjeździe tylko jakieś 5 motocykli i autokar z beretami :biggrin: jak odjeżdżałem jedynie 3 gości z rejestracjami PT coś tam.

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie ci wszyscy nad tym jeziorskiem? byłem z plecakiem na tamie w godzinach ~16:30-18:00 na grillowym obiedzie, siedząc sobie nad wodą, piekąc kiełbaski i tosty ;)

po przyjeździe tylko jakieś 5 motocykli i autokar z beretami :biggrin: jak odjeżdżałem jedynie 3 gości z rejestracjami PT coś tam.

Ja byłem z dwoma kolegami,poznałem Cię po piórach ,ale jak znikłeś to  znikłeś.

Było jeszcze kilka motocykli z Łodzi,P-c. jak odjeżdżaliśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "ekipa fakersa" zmieniła zdanie w ostatniej chwili, albo jak Was widzieli, to się zawstydzili i gdzieś się w krzokach schowali, a to wszystko za sprawą tego, że mnie z nimi nie było, a tak na mnie narzekają, och.. :biggrin: :D  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "fakers " nocne latanie 23.45 dell ?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "fakers", co nie masz konta na FŁM... Nie można było napisać wcześniej??... Ja to już  :cheers:  pije po robocie... Byłeś z "ekipą fakersa" na Jeziorsko czy nie dzisiaj?? Możesz do mnie podjechać, nr masz, a mieszkam niedaleko Della :biggrin: To sem pogadamy.. ale wiem, wiem.. wezmę kask :biggrin:  :decayed:  :P


Tak wiem, to znowu ja, ale mamy pomysła i zapraszamy chętnych. Wycieczka może i nie długa, ale mam nadzieję, że ekipa dopisze. Wstępny plan, zalew "Batorówka", niedaleko Jeżowa. http://jezow.pl/?cid=644&par=644

Proponuję spotkanko o 13:00 pod Centralem, pogaduchy i poznanie się do 13:30 i odjazd do Brzezin, gdzie dołączy do nas Dann i może ktoś jeszcze i nad zalew. Można wziąść kocyk, a nawet grilla, jeżeli komuś się zmieści w kieszeń ;) Ktoś chętny??

Edytowane przez romba (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa "fakersa" do Częstochowy dojechała i wróciła (zdjęcia Rogoś wrzuci do galerii później). Na Jeziorsko się nie wyrobiliśmy :P

Edytowane przez Jeżol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy widzę że ekipa "fakersa" chyba się rozdwoiła albo zdublowała, bo my byliśmy na tamie na Jeziorsku, a potem na Lazurowym Wybrzeżu ;) w 8 motocykli znowu...i tak pyknęlismy 250km...a na początku spotkaliśmy pod centralem ekipę co na ślub Tito jechała...to tylę odmeldowuję się. Do następnego. Jutro odpadam niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...