Jump to content

Andree-stary wyga

Andree-stary wyga
 Share

Recommended Posts

Andree-stary wyga

Witejcie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif ,

mam na imię Andrzej, mieszkam w Łodzi, co do wieku, nie ma się czym chwalić, czwórka z przodu, jestem starym motÓrzystą, wychowanym jeszcze na WSK ch, Jawach i CZ Dołączona grafika ,

niedawno zakupiłem chopperka, też staruszka - Kawasaki KZ 440 LTD z 81r. (po prostu mi się spodobał.., więc go przygarnąłem) i między innymi dla tego postanowiłem tu zawitać, gdyż forum to duża baza wiedzy i nie tylko.. :smile: ,

niewiele wiem o tym moto, nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując go, nie jest to wymarzony ideał, trzeba w nim trochę porobić.., na razie jest dużo znaków zapytania, ale wszystko po woli.., myślę że w razie problemów będę mógł liczyć na Waszą pomoc, odwdzięczę się tym samym, oczywiście w miarę posiadanej wiedzy i możliwości.

Pozdrawiam.

Ps. Wczoraj zapisałem się też na "bliźniaczym" forum, czyli na na Forum Motocyklistów, pod takim samym nickiem, bo nie wiedziałem że jest Łódzkie, ale chyba to nie koliduje w niczym ;)

Krzysztofor

Powitać :smile: i do zobaczenia na drodze :riding:

Witaj,A przypomniałeś dobre czasy - dojeżdżałem CZ 350, wcześniej MZ ETZ251 ; ] Była też WSK 3 ; ]

Andree-stary wyga

Dziękuję za serdeczne przyjęcie do grona forumowiczów :smile: , widzę że nie tylko ja w przeszłości testowałem "legendy PRLu" :biggrin:

Witam na forum - co do zaczynania od starych sprzętów to ja zaczynałem od Isha i MZ TS-1 :biggrin:

• 2 weeks later...

Ja nie chwaląc się zaczynałem od SHL - ki 175 , trzy biegowej przerobionej na krosa . To była fura.