Skocz do zawartości

Fazer 600 Potrzebuje oceny :)


benkenobi1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o jakąś opinię do tego ogłoszenia. Na zdjęciach mało widać trochę. 

Cena adekwatna do Fazerów 2001r ? 

Podobno Francja słynie z padaków. A sprzedawca sprowadził go jeszcze w tym roku.

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fazer-600-kat-a2-polecam-CID5-IDlqM0e.html

 

Za opinie dzięki wielkie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena adekwatna do rocznika raczej. a padakami z francji to roznie jest, po prostu tam sezon trwa i trwa i moto nie sa oszczedzane (haha tak jakby u nas byly). raczej sprawdzenie czy nie sa po przygodach.

 

co do samego moto - nie mam bladego pojecia co to za malowanie, kogos poniosla fantazja szczegolnie z tym super paskiem niczym w sebixowej szpachlibrze :smile: ogólnie cały malowany.

 

ogolnie gruba szpachle tu wyczuwam bo z tego co kojarzę to taka czacha wpadła w fazerach od 2002 roku, 2001 miały jeszcze "kwadratowe" oczy. licznik wydaje się być natomiast z moto z kwadratowymi lampami.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jednak zdecydujesz się to oglądać to zwróć uwagę na parę rzeczy, z takich co pamiętam :

-odległości czacha-rama, spasowanie - w fazerach po dzwonie jest to mega trudne by to spasować (choć lampa i tak przyrzeźbiona z nowszego poliftowego modelu jest)

-króćce, lubią pękać w tym modelu

-2 bieg, lubi wypadać, jakiekolwiek oznaki zmęczenia 2 mogą oznaczać potrzebę zrobienia skrzyni niedługo

+ standardowe przejrzenie moto, jak sobie przypomne co jeszcze te moto "boli" to dam znać

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwna sprawa, bo licznik jest z nowszego modelu ( od 2002 dzienny licznik kilometrów pod obrotami jest, do 2002 był tylko ogólny) na zdjęciu widać jak się przyjrzeć. 

 

Jeżeli moto byłoby walnięte, ale technicznie sprawne wszystko? Jeżei lagi proste i rama niespawana? Warto się bawić ?

Blisko do sprzedawcy, no i ma papiery na A2 od razu, dla mnie duży plus.

 

Malowanie mi nie przeszkadza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az tak sie nie przyjrzałem, moze faktycznie zegay też od nowszej sztuni :P jak masz niedaleko jedz co Ci szkodzi? nie musisz kupowac od tazu. generalnieto  ty bedziesz tym jezdzil, nie ja :smile: ja bym sie nawet nie fatygował :P

 

ale jak masz jechac to obejrzyj bardzo dokladnie bo widać że trochę rzeźbiony był ;)

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jedno fajne ogłoszenie pod domem bliziutko :smile: 

 

https://www.olx.pl/oferta/motocykl-yamaha-fazer-fzs-600-poliftowy-zamiana-CID5-IDmN9XO.html

 

rocznik 2003, więc bez dylematów.

 

Jak to wygląda ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna to ciekawe jaki to ma przebieg jak on w ciągu 8 lat przejechał 1500 km. i skoro bez wypadku skąd te uszkodzenia typu "ryski" itp. takie rzeczy pojawiają się najczęściej podczas eksploatacji której tu ponoć nie było. wiesz po zdjęciach ciężko mi coś powiedzieć tu, poza tym ze oklejony cały, i lusterka  tez nieoryginalne (ori są dłuższe jeśli mnie pamięć nie myli, takie ja są tutaj były montowane w starszych modelach "kwadratowe" oczy). 

 

może ktoś bardziej doświadczony dojrzy coś więcej :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak od siebie jeszcze dodam.. coo on plakiem te opony traktował czy co :biggrin::biggrin: 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki mają rzekomo 9 lat ( także gumy do zmiany od razu), mogło się coś kiepskiego porobić jeżeli rzeczywiście tyle stał, rzadko jeżdżony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje moto kupiłem z przebiegiem 4tyś. km rocznik 2001 :P Jeśli stał to może ale nie musi wystąpić problem z samymi zaciskami ( chyba że był przepychany i od czasu do czasu ktoś przyhamował), ja u siebie po długi postoju musiałem rozebrać i wyczyścić hamowniki, uszczelnienie lag też może puścić. Z układem paliwowym nie powinno być problemu ( jeśli się nie mylę to wtrysk). Ciekawe czy ma dużo szpachli na baku :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gaźnik, w które też trzeba byłoby zajrzeć jeśli moto faktycznie stało 7 lat. w zasadzie wszędzie zdałoby sie zajrzeć :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...