Skocz do zawartości

Moda Motocyklowa


Tomi

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu pod Łaskiem zobaczyłem takie buty. 

 

59b8bc60b94b1_DSC_0262r.jpg.eabcb6f37da885f6a5a716749e03844f.jpg

 

Motocykl typu pół-enduro więc pewnie gałęzie dawały się we znaki.

Buty narciarskie "rozwiązały" ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu tego nie widać że to "Narciarskie". Jesteś pewien ?

Moje Buty enduro "Fox instinct" wyglądają z tej perspektywy bardzo podobnie :P

Buty PRO do hard enduro i motocrossu są wielkie !!! Większe niż narciarskie.

https://www.google.pl/search?client=firefox-b&dcr=0&biw=1856&bih=1003&tbm=isch&sa=1&q=fox+instinct+2+białe&oq=fox+instinct+2+białe&gs_l=psy-ab.3...177548.180091.0.180320.8.8.0.0.0.0.173.833.5j3.8.0....0...1.1.64.psy-ab..0.2.306...0j0i30k1.0.krx96Xa286c

Także w tym przypadku mogło dojść do samozaorania i nieznajomości tematu. Ktoś się może wypowie jeszcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega Archi ciśnie Varadero 125 i dlatego nie wie co to enduro i jakie butki trzeba wdziewać w teren. Można mu to wybaczyć.

Ja np. mam takie 

typhoon.jpg.a42c73c48effe3849c991b46c199

 

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie jestem pewien. Były całe białe, potrójny zaczep, brak lub malutkie przewężenie w kostce i trochę za duże jak na narciarskie, ale na nartach też nie jeżdżę. Zdjęcie podczas wyprzedzania się rozmazało. Jechał najpierw za mną od ok. Łasku do Woli Wężykowej gdzie go zgubiłem (może pojechał w dziki las :smile: ). Motocykl wyglądał na cięższe enduro, reszta ubrania, plecak i kask w stylu turystycznym. Jeśli się pomyliłem to przepraszam, człowiek się uczy całe życie :blush:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...