Skocz do zawartości

Motocykl Action Team / Szkolenie motocyklowe Toru Łódź


oChuckie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam do Was pytanie odnośnie wymienionego w temacie szkolenia organizowanego przez znany magazyn na Torze Łódź. Ktoś z Was może miał okazję uczestniczyć? Ktoś może wybiera się na najbliższe szkolenie 22 lipca? Podzielcie się wrażeniami i opiniami :smile:

Pozdrawiam!

Edytowane przez oChuckie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam!

Byłem i zdecydowanie polecam. Z tego co wiem, to chyba to samo szkolenie, które organizuje Tor Łódź wg. swojego kalendarza tyle ze pod patronatem Motocykla. 

Bardzo dobrzy instruktorzy, ciekawie zorganizowane, na początek jak znalazł, zdecydowanie polecam, warte swojej ceny. 

Ze szczegółów jakich można się dowiedzieć: Prowadzenie, Zakręty, Hamowanie, zachowanie na drodze, na torze i w mieście. Po krótkiej teorii, cały czas ćwiczenia praktyczne, także nie można narzekać na przeładowanie głowy, a wiadomo, praktyka najlepiej uczy. Fajnie też, że szkolenie kończy się jazdami torowymi, gdzie można zobaczyć jak ta wiedza sprawdza się w rzeczywistości.

Jedyna uwaga: nie polecam pełnego skórzanego kombi, na pełnym słońcu trochę ciepło ;)

 

Edytowane przez oChuckie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, oChuckie napisał:

Jedyna uwaga: nie polecam pełnego skórzanego kombi, na pełnym słońcu trochę ciepło

Chyba sobie jaja robisz :biggrin:

To na tor w czym? T-shircie, żeby za gorąco nie było?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to są sportowe kombi aby jeździć w kombi :biggrin: 

 

ja po Rumunii tydzień turystycznie jechałem w kombi ... jako jedyny bo reszta tekstyl + dżinsy/tekstyl :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No we Włoszech też latalismy w meshach wszyscy albo kurtka mesh i krutkie spodenki plus ochraniacze kolano+piszczel, ale na tor nawet nie wpuszczaja chyba bez skóry.

Przynajmniej tak jest w regulaminie.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Piuriel napisał:

To na tor w czym? T-shircie, żeby za gorąco nie było?

Napisałem tylko, że nie polecam bo ciepło, każdy coś wybiera ;) Większość wybrała zestaw jeansy + kurtka, lub tekstylne zestawy (bardzo duża grupa turystyków się zebrała) z ochraniaczami. Zwłaszcza ze to szkolenie panowania nad motocyklem, wiec 90% czasu to nie były zbyt zawrotne prędkości panowie, co mozna przeczytać zresztą akapit wcześniej ;) 

A na tor na track day - oczywiście że w kombi, w końcu po to są :biggrin: 

Reg.jpg

Edytowane przez oChuckie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...