Jump to content

Prośba Do Motocyklistów Dysponujących Motorem Szosowo-Turystycznym

hakubobo
 Share

Recommended Posts

Witam,Reprezentuje niewielką łódzką firme odzieżową, szyjącą odzież motocyklową (głównie tekstylno-turystyczną). Strona www firmy jest w trakcie aktualizacji i wraz z nowym layoutem chcielibyśmy zaprezentować kilka ciekawych zdjęć z terenu. Fotki miałyby prezentować sylwetke motocyklisty ubranego w odzież łódzkiego producenta. Szukam motocyklisty, który dysponuje motorem szosowo turystycznym, najlepiej w kolorze czarnym, grafitowym lub srebrnym. Chciałbym aby kolor motocykla nie odciągał uwagi od prezentowanej odzieży. Kombinezon może być założony przez osobę udostępniającą motocykl (mile widziane fotki z jazdy) lub przez naszego modela ;) Fotografowany motocyklista ubrany byłby w kask, także pełna anonimowość gwarantowana :smile: Niestety w dobie kryzysu nie będe w stanie zapłacić za udostępnienie maszyny do zdjęć. W zamian mogę zaoferować zniżke na odzież + zwrot kosztów dojazdu na miejsce wykonywania zdjęć. Zdjęcia chciałbym zrobić w samym mieście (na tle terenów industrialnych) lub (i) na obrzeżach Łodzi (np. Las Łagiewnicki). Przybliżony termin - jeden z weekendów majowych, (w tygodniu również ale ciężej z dopasowaniem godziny). Mam nadzieje, że ktoś pomoże. Pozdrawiam łódzkich motocyklistów, Kuba

bleft-style

Ja mam sprzet w podobnym klimacie ale nie wiem czy o to chodzi :biggrin: jak cos pisz...mieszkam blisko łagiewnik wiec mam blisko

JAREK-XJR

Jeśli mój sprzęt spełnia oczekiwania jestem gotów do pomocy.Kontakt telefoniczny można znaleźć w stosownym miejscu forum lub mailowo jarek.jan@wp.pl

Edited by JAREK-XJR (see edit history)

Witam.

Yamaha Thunderace w kolorze czarnym.

Jeżeli takie moto odpowiada to proszę o kontakt mailowy cdi200@o2.pl

Krzysztofor

Powitać. Też się mogę zgłosić?Yamaszka w kolorze białem z czarnym pasem po środku moto z 88 roku :smile: kontakt przez kom, lub gupi-gupi@o2.pl

• 3 weeks later...

dziękuje łódzkim motocyklistom. Jak tylko wygospodaruje jakiś wolny dzień, zorganizuje fotografa i skontaktuje się z Wami, pozdrawiam