Skocz do zawartości

Jeans na moto I do pracy


LukaszDrago

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Forumowicze poszukuję spodni jeans na moto i do pracy. Jestem informatykiem więc potrzebuję w miarę prostych spodni bez żadnych udziwnień.  W ogóle znajdzie się coś takiego do 600 zł? Pytam bo nie mam weny codziennie przebierać się z pełnego tekstylu. Myślę nad motowear albo bullit chyba że macie coś innego do polecenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Ryżu said:

W tej cenie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W necie jest tego pełno ;)

I właśnie przez to pełno nie wiem co wziąć :biggrin: jedni polecają Rebelhorn inni zaś mówią że porażka i tak już sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2012 roku jeździłem w jeansach firmy Red Line i byłem mega zadowolony, ze względu na stosunek jakości do ceny jaki wtedy oferował łódzki rynek. Przez pierwszy rok 80% wylotów na czwartkowe spoty, to właśnie były w tych galotach bo nie chciałem się przebierać w tekstylia. Natomiast w kolejnym sezonie już głównie cały kombinezon skórzany gościł u mnie w każdym wylocie z garażu na moto, jednak znowu powróciłem do jeansów niecały miesiąc temu i postanowiłem zaktualizować szafę. Ubrałem SPIDI i uważam, że są bezkonkurencyjne jeśli chodzi o kwestie wizualne i tzw. krój. Mają węższe nogawki niż w moich pierwszych jeansach, przez co lepiej są dopasowane zarówno do sportowych butów z zawiasem TCX, jak i krótkich miejskich butów Alpinestars, w tej kwocie nie zastanawiałbym się zbyt długo nad przymierzeniem ich = wygoda, design, bezpieczeństwo masz gwarantowane.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obczaj sobie Freestar Cafe Racer największy wśród konkurencji obszar gdzie masz wszyty kevlar + protektory sas-tec na kolanach biodrach i kości ogonowej, nie znam lepiej zabezpieczonych jeansów, są poniżej 500 stów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freestar są za***iste bo tak jak Kosmaty napisał poziom bezpieczeństwa lepszy niż nie jedne klasyczne spodnie. Fajna opcja to wypisana "kalesony" kevlarowe razem z ochraniaczami. Mam je od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od trzech lat użytkuje spodnie  japońskiej firmy Komine  służą mi i do pracy biurowej i na moto - oczywiście w sezonie.  Zamówiłem właśnie drugą parę :smile:

http://allegro.pl/lk-212-komine-motocyklowe-spodnie-jeans-meske-xl-i6820456385.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem spodnie adrenaline stube. Wygodne i stosunkowo tanie, bo za niecałe 200. Bez problemu spędzam w nich nawet po 10h czy to na wykładach, czy na praktykach w szpitalu. Jak się wyjmie ochraniacze to wyglądają jak zwykłe jeansy, nie rzucają się w oczy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w spodniach Shima i jestem bardzo zadowolony. Fajne jest to, ze mozna sobie wypiac koc z ochraniaczami i uzywac jak normalne jeansy. Jedyne co to zalezy jaki kroj lubisz. Ja wole troche wezsze dlatego wzialem wersje slim ale i tak byly bardzo szerokie. Dopiero po zwezeniu leza idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić jeans firmy 115 . Chodzi się jak w normalnych spodniach dzięki miękkim protectorom. 

Super do pracy i na moto. Kewlar wypinany. Ochraniacze na kolanach i biodrach oryginalne SAS-TEC. 

Dostępne w KTM na obywatelskiej. W cenie około 400 pln.

 

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam jakiś poprzedni model 115, bez wypinanych kewlarów. Faktycznie fajne, wygodne, niedrogie, ale to gruby jeans i nie ryzykowałem siedzenia w nich cały dzień w pracy, wolę się przebrać w "cywilne" spodnie. A kolejne kupie chyba Shima gravel, głownie ze względu na wygodny krój i możliwość wypięcia kewlarowych kalesonów.

Ciekawym pomysłem są też Spidi Mesh tec zakładane na zwykłe spodnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

sorry za późną odpowiedź :biggrin: 

Zakupiony Freestar Road VIntage - najlepiej się w nich czułem i fajnie są zrobione bo bez problemu mogę w nich po pracy chodzić., nawet bez wyjmowania ochraniaczy.

Przymierzałem shimy, seca Mottowear plus parę innych i jakoś nie mogłem dopasować rozmiaru ;/ , ehh brzuszek nie pomaga :biggrin: 

Dziękować!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już znalazłeś, ale dorzucę dla innych zainteresowanych.

Dla siebie kupiłem Lookwell 501 skracane, ale są też normalne i przedłużane (zaleta gdy ciężko dobrać coś do wzrostu) - http://sklep.wolfmoto.pl/pl/p/Skracane-jeansy-motocyklowe-LOOKWELL-DENIM-501-protektory/675

Jak na jeansy sporo protektorów w cenie, bardzo wygodne, w ciepłe dni sprawdzają się nieźle, też do pracy w nich śmigam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@żiru dzięki za linka — może też zdecyduję się na ten model. Powinny być odpowiednie do pracy na magazynie. A co myślicie o tym modelu replay-dzinsy-waitom-w-kolorze-czarnym.j Limango? Może nie typowo na moto, ale cena bardzo fajna. W ogóle spoko mają promocje na tej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi krypto reklamą :ph34r::ph34r:

Cytat

Może nie typowo na moto, ale cena bardzo fajna. W ogóle spoko mają promocje na tej stronie.

 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli mam pracować w biurze na cywilne jeansy zakładam motocyklowe po wyjęciu podpinki. Przy temperaturze do 20 przy jeździe w mieście i 25 na trasie nie zagrzeję się. Po dojechaniu zajmuję pół firmowego wieszaka, bo kurtka, kask, portki. Chodząc w samych motocyklowych w biurze zawsze się zagrzeję, pomimo braku podpinki - po prostu one nie oddychają wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...