Skocz do zawartości

Honda CB 500


Faza

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje oczko w głowie. Kupiona w tym roku w marcu, rocznik 98. Uwielbiam moment, kiedy wystawiam ją z garażu i wiem, że za chwilę razem pognamy...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Motocykl wyjątkowo ekonomiczny, możne dlatego, że większość moich jazd jest raczej poza miastem. Przejechałem w tym sezonie na razie nieco ponad 5 tys. Przed nami w najbliższym czasie zdobywanie przełęczy Großglocknerstraße i Stelvio. Szałowe serpentyny...

 

Przy okazji, może jest ktoś chętny dołączyć na początku sierpnia? Na razie wybieramy się w dwie osoby (dwie cebule).

 

Na zachętę wrzucam fotkę jaka trasa jest do przejechania...

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Niezłą trasę wybrałeś Dołączona grafika A maszyna i wyposażenie robi wrażenie :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej, kiedy dokładnie i ile km do przejechania ?

Zgadaliśmy się z gościem przez net, że ruszamy 1 sierpnia, ale myślę, że gdyby ktoś chciał dołączyć to jakiś 2 dniowy poślizg byłby możliwy. Na grossglockner jest koło 900 km. Stamtąd do Włoch na przełęcz Stelvio około 300 km. Możliwe, że skusimy się też na fragment wybrzeża chorwackiego. Przejechać chociaż część magistralą adriatycką też fajna sprawa, ale to myślę, że w drodze będzie się weryfikowało takie plany. Wszystko wyjdzie w trakcie jak z czasem, pogodą i kasą. Jutro (właściwie to już dziś) jestem umówiony z chłopakiem, mamy się spotkać koło Konopnicy bo on jest z Olesna i dopiero będziemy ustalać jakieś dokładniejsze szczegóły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadaliśmy się z gościem przez net, że ruszamy 1 sierpnia, ale myślę, że gdyby ktoś chciał dołączyć to jakiś 2 dniowy poślizg byłby możliwy. Na grossglockner jest koło 900 km. Stamtąd do Włoch na przełęcz Stelvio około 300 km. Możliwe, że skusimy się też na fragment wybrzeża chorwackiego. Przejechać chociaż część magistralą adriatycką też fajna sprawa, ale to myślę, że w drodze będzie się weryfikowało takie plany. Wszystko wyjdzie w trakcie jak z czasem, pogodą i kasą. Jutro (właściwie to już dziś) jestem umówiony z chłopakiem, mamy się spotkać koło Konopnicy bo on jest z Olesna i dopiero będziemy ustalać jakieś dokładniejsze szczegóły.

ech, szkoda że wcześniej nie wiedziałem, ja w tamtym tygodniu wziąłem tydzień wolnego,i teraz za szybko nie dostanę :(wycieczka naprawdę super - życzę powodzenia

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa robi wrażenie! Wyposażenie na pewno się przydaje skoro w większości śmigasz poza granicami miasta :smile:Życzę szerokiej drogi i liczę na jakieś fotki z wyprawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!tez planuje wyjazd w tym czasie ale w innym kierunkubawcie sie dobrze!

Pochwal się kolego w jakim kierunku jedzieszEmil - jak tylko wrócimy to fotki z wyprawy na pewno pojawią się na forum. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...