Skocz do zawartości

Kawasaki Er5 Nie Odpala


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas jazdy kawa straciła moc. Na pierwszy rzut oka było widać że jest mokro od paliwa przy prawym kolektorze. Pierwsza myśl świeca padła. Wymieniłem świece ale moto chodzi nadal nie za dobrze i nie ma mocy oraz pokopciło trochę. Rozebrałem już wiecej moto, to wyregulowałem luzy zaworowe, zamontowałem nowe przewody WN, świece, fajki, płyn chłodniczy, zaworki iglicowe, wyczyściłem gaźniki. Próba odpalenia nadal ten sam efekt moto kiepsko pracuje, po odłączeniu prawej cewki nie ma żadnej reakcji, po odłączeniu lewej moto zgasło. Po wyciągnieciu świec iskra wali na obu świecach. Zobaczyłem że lekko prawy gaźnik jest pęknięty przy membranie. Kupiłem drugie gaźniki. Po zmontowaniu moto pochodziło kilka sekund i kaplica przestało odpalać. Zamontowałem stare gaźniki to również nie chce wogóle zapalić.

Już nie mam pomysłów :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że nie chce w ogóle zapalić. Jak próbujesz odpalić to czuć zapach benzyny? Może po tych zamianach gaźników paliwo nie dochodzi? Próbowałeś podać jakiegoś plaka w dolot? Tylko nie psikaj samostartem, można korby pokrzywić, szczególnie w silniku motocyklowym.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek rst1000

Jak słabo chodzi to gasimy i wykręcamy świece. Wtedy widać co się dzieje. ... ?,  rozumiem że prawy cylinder zalewa. Pęknięty gaźnik trzeba wymienić, tylko pytanie czy jest na co? Trzeba być pewnym wymienianych części, bo używki nie zawsze są sprawne. Na internet niema porady. Ja już nie mam sprzętów na gaźnik to ne mam praktyki ale może są jeszcze zakłady co regenerują gaźniki.Tam w szybkim tempie otrzymasz odpowiedź, co masz i czy można zregenerować.Szedłbym tym tropem.

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece jak się wykreca to lekko mokrawe są nie zalane. Podczas krecenia rozrusznikiem zatka się gaźnik ręką to czuć że paliwo dostaje. Samostartem lekko psiknąłem ale też nic nie daje. 

Gaźniki wymieniłem, niby sprawne było napisane w opisie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...