Skocz do zawartości

Bmw Owners Club Łódź


jaquzie

Rekomendowane odpowiedzi

Haj ludziki,

szczególnie Ci, co dosiadają starogermańskich ulubionych pojazdów niemieckich emerytek, czyli marki BMW ;)

 

Kilka dni temu dostało mi się od niejakiej Magdaleny Politańskiej maila z zaproszeniem na spotkanie do Liberty Motors Łódź przy ulicy Dąbrowskiego 207/225 we wtorek 30.05.2017 o godzinie 18:00

w celu utworzenia Łódzkiego Klubu Właścicieli BMW , cyt: "Chcemy stworzyć coś zupełnie niespotykanego, grupę która będzie czymś nowym i wyjątkowym na motocyklowej mapie Polski."

 

Jako, że ja z natury ciekawski jestem  :decayed: wybieram się na to jakże zapewne zacne spotkanie, ubierając koszulinę forumową (a co  :blush: ), a nuż będą tam wspomniane niemieckie emerytki  i się coś wyhaczy  :laugh2: 

 

a na poważnie, pytanie brzmi, czy i ktoś z Was coś wie, słyszał, a może i nawet wybiera się zobaczyć o co kaman i co tam chcą ;)

dawajcie znać.

 

Jaquz

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie pielęgniarki z zakładzie geriatrycznym cenzorują moja pocztę aby za bardzo się nie na palił. Wiec do mnie nic nie dotarło. Raczej piszą do tych co u nich kupili motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź obceń ;-) zobaczmy czy nie będzie d*pa szczypała z tymi od BMW to bym uważał

 

idę i obcenię ;) liczę na darmowe cukierki BMW  :laugh2:

 

zobaczymy.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, cukierków nie było, jakieś ciastka, ale bojaźliwy byłem, więc tylko jedno zjadłem  :hihi:

 

Trochę pitu pitu, w godzinę omawiane to, co można było omówić w 10minut.

Trochę zaskoczył mnie (raczej nie optymistycznie) brak jakiegoś pomysłu na całość, bo z takim nastawieniem jechałem, że jak coś się organizuje, to się już ma jakiś pomysł/zamysł na całość, na plany, na przyszłość etc. a tymczasem stanęło na założeniu grupy na FB i tam wpisywaniu pomysłów (głównie jakieś spotkania/wyjazdy zapoznawczo-turystyczne tymczasem.. -_-), no ale, od czegoś trzeba zacząć... 

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, cukierków nie było, jakieś ciastka, ale bojaźliwy byłem, więc tylko jedno zjadłem  :hihi:

Cukierki cukierkami a czy była Helga?

 

 

Trochę zaskoczył mnie (raczej nie optymistycznie) brak jakiegoś pomysłu na całość, bo z takim nastawieniem jechałem, że jak coś się organizuje, to się już ma jakiś pomysł/zamysł na całość, na plany, na przyszłość etc. a tymczasem stanęło na założeniu grupy na FB i tam wpisywaniu pomysłów (głównie jakieś spotkania/wyjazdy zapoznawczo-turystyczne tymczasem.. -_-), no ale, od czegoś trzeba zacząć... 

Trochę zalatuje mi wypełnieniem celów rocznych które ustalił przełożony. Co do spotkań i wyjazdów to chyba raczej PL i kraje ościenie bo na dalsze wyprawy normalni ludzie już zimą planują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, cukierków nie było, jakieś ciastka, ale bojaźliwy byłem, więc tylko jedno zjadłem :hihi:

 

Trochę pitu pitu, w godzinę omawiane to, co można było omówić w 10minut.

Trochę zaskoczył mnie (raczej nie optymistycznie) brak jakiegoś pomysłu na całość, bo z takim nastawieniem jechałem, że jak coś się organizuje, to się już ma jakiś pomysł/zamysł na całość, na plany, na przyszłość etc. a tymczasem stanęło na założeniu grupy na FB i tam wpisywaniu pomysłów (głównie jakieś spotkania/wyjazdy zapoznawczo-turystyczne tymczasem.. -_-), no ale, od czegoś trzeba zacząć...

Wspomniałeś ze istnieje BMW klub polska motocykle ? I dziala dość prężnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...