Jump to content

Znajdź Motocyklistów Z Twojej Pracy

gosiamil
 Share

Recommended Posts

Ja szukam motocyklistów z Corning Cable Systems - Stryków. Wiem, że jest co najmniej kilku - ujawniać się! ;)

Arecki_ELW

Ja na ten moment pracuję w Indesicie na Kuchenkach, kilka skuterków widziałem, ale moto jakoś niestety nie...

• 2 weeks later...

To witam koleżankę z firmy Corning. Ale powiem szczerze, że jakoś nie widzę tam żadnego horneta na parkingu;)

BartekFZ6 to się lepiej przyjrzyj bo są 2 (co najmniej) :smile: Mój jest srebrny '98 (co można wywnioskować z avatara). Parkuje przy tym dalszym wejsciu.

Ja na ten moment pracuję w Indesicie na Kuchenkach, kilka skuterków widziałem, ale moto jakoś niestety nie...

Indesit pięć lat tam tyrałem aż nie wytrzymałem. Fajna praca jak ktoś lubi być niewolnikiem :whip:. Pozdrawiam kolege motocykliste. Dobra rada uciekaj bo w INESICIE poza garbem niczego sie nie dorobisz no chyba że jesteś kierownikiem :angry:

• 3 weeks later...

Infosys? Ktoś? Sporo nas tam motocyklistów choć w tym sezonie jak narazie mało tam widzę na motorze podjeżdżających... ciekawe czy na 1300 ludzi tam pracujących sporo jest tutaj zalogowanych :biggrin::smile:

Piotr - w zeszłym roku pracowałam w Infosysie - czasami podjeżdżałam srebrnym Hornetem na parking rowerowy, ale z racji że pracowałam w SAP HUB większość czasu byłam na wyjeździe...

Piotr - w zeszłym roku pracowałam w Infosysie - czasami podjeżdżałam srebrnym Hornetem na parking rowerowy, ale z racji że pracowałam w SAP HUB większość czasu byłam na wyjeździe...

Kurna, akurat pracuję w 1A w samym rogu, rzadko tam widzę kto stoi, oprócz motoru szwagra kojarzę tylko takie jakieś coś pomarańczowego (;P) nawet nie wiem dokładnie co to jest i shadowa 750, ale wiem, że motocyklistów jest tam sporo.Wybacz mi to faux pas ale Twojego motocykla nie kojarzę, a nawet się nie minęliśmy chyba jak swoim tam podjeżdżałem.Swoją drogą, zadowolona ze zmiany pracy? :smile: Bo czuję, że mnei też to czeka... hehe sory za off topic :smile::biggrin:

dziś na CHKS przy Stawach Jana o 21 mecz piłkarski DELL kontra Infosys (ostatnio DELL wygrał bodajże 7:0) :Dps. ja żem z DELL'a.

Bo ja tam nie gram heheheh... a właśnie wróciłem z Orlika... a się żęm namahał :biggrin: