Skocz do zawartości

Lamerska Prośba


83matys

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,zorientowałem sie ze mam mega luz na łańcuchu.Moto było 1000 km temu w serwisie i od tego czasu łańcuch bardzo sie rozciagnal.Nigdy sam tego nie regulowalem i chcialbym zapytać czy ktoś z kolegów nie znalazłby jutro od rana albo w srode od rana chwili zeby pomoc mi naciągnąć łańcuch w TDM 900. Spędzam weekend majowy w Sokolnikach.Moze ktoś z Was kto miałby chwile mieszka gdzieś tu w okolicy i chciałby pomoc za jasne niepasteryzowane?Thnx,Matys

Jeżeli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, to o czym świadczy pustka na biurku? - Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

żadne "halo", nie ma problemu - pomogę, tyle, że nie w Sokolnikach. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi Janów ;) Jeśli nie uporasz się z problemem tam na miejscu, pisz na PW... cała operacja to jakieś 3 min roboty :smile: i nie za jasne niepasteryzowane (piffa nie lubię) - ot tak dla satysfakcji, zwyczajnie - za nic ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciąg łańcucha żadna filozofia . koło 10 będę w glinniku jak coś to podjedź to się naciągnie . Jak coś numer w profilu

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo dziękuję za chęć pomocy. Do Witka mam obecnie najbliżej więc jeżeli jest taka opcja, to chętnie skorzystałbym z propozycji. Nie mam gg. Mógłbyś Witek wysłać mi do siebie kontakt telefoniczny na priv? Może byśmy się dziś wieczorem lub jakoś jutro rano ustawili?Emeryt - ja na codzień też z Janowa. Musimy się kiedyś umówić na jakąś przejażdżkę. Pokój dla działkowców ;)

Ja będę w weekend majowy w sokolnikach wiec jak coś to mogę pomóc w wolnej chwili. GG 12361197

Jeżeli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, to o czym świadczy pustka na biurku? - Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś potrzebował pomocy z jakimiś drobiazgami tego typu, to chętnie służę koleżeńską pomocą i radą. Jak również w sprawach lakierniczych czy blacharskich ( prostowania pogiętych blach czy klejenie połamanych plastików ) ...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł do mnie wieczorem Witek i łańcuch jest elegancko naciagniety.Dzieki raz jeszcze Witkowi za pomoc i kolegom za dobre chęci.Pzdr

Jeżeli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, to o czym świadczy pustka na biurku? - Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...