Jump to content

Lamerska Prośba

83matys
 Share

Recommended Posts

Czesc,zorientowałem sie ze mam mega luz na łańcuchu.Moto było 1000 km temu w serwisie i od tego czasu łańcuch bardzo sie rozciagnal.Nigdy sam tego nie regulowalem i chcialbym zapytać czy ktoś z kolegów nie znalazłby jutro od rana albo w srode od rana chwili zeby pomoc mi naciągnąć łańcuch w TDM 900. Spędzam weekend majowy w Sokolnikach.Moze ktoś z Was kto miałby chwile mieszka gdzieś tu w okolicy i chciałby pomoc za jasne niepasteryzowane?Thnx,Matys

działkowy emeryt

żadne "halo", nie ma problemu - pomogę, tyle, że nie w Sokolnikach. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi Janów ;) Jeśli nie uporasz się z problemem tam na miejscu, pisz na PW... cała operacja to jakieś 3 min roboty :smile: i nie za jasne niepasteryzowane (piffa nie lubię) - ot tak dla satysfakcji, zwyczajnie - za nic ;)

Naciąg łańcucha żadna filozofia . koło 10 będę w glinniku jak coś to podjedź to się naciągnie . Jak coś numer w profilu

Ja będę w weekend majowy w sokolnikach wiec jak coś to mogę pomóc w wolnej chwili. GG 12361197

Panowie, bardzo dziękuję za chęć pomocy. Do Witka mam obecnie najbliżej więc jeżeli jest taka opcja, to chętnie skorzystałbym z propozycji. Nie mam gg. Mógłbyś Witek wysłać mi do siebie kontakt telefoniczny na priv? Może byśmy się dziś wieczorem lub jakoś jutro rano ustawili?Emeryt - ja na codzień też z Janowa. Musimy się kiedyś umówić na jakąś przejażdżkę. Pokój dla działkowców ;)

Ja będę w weekend majowy w sokolnikach wiec jak coś to mogę pomóc w wolnej chwili. GG 12361197

Jakbyś potrzebował pomocy z jakimiś drobiazgami tego typu, to chętnie służę koleżeńską pomocą i radą. Jak również w sprawach lakierniczych czy blacharskich ( prostowania pogiętych blach czy klejenie połamanych plastików ) ...

Wpadł do mnie wieczorem Witek i łańcuch jest elegancko naciagniety.Dzieki raz jeszcze Witkowi za pomoc i kolegom za dobre chęci.Pzdr

dopiero teraz tu wszedłem jak coś to masz do mnie 5min ze soko także nawet na bajere mozesz wpadać