Skocz do zawartości

Motor-X Sklep Internetowy - Przestroga


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiadomość piszę ku przestrodze.

 

Właśnie miałem nieprzyjemność skorzystania z usług tegoż nieszczęsnego tworu:

https://motor-x.pl/

na stronie jest konkretna informacja : WYSYŁKA MAX 48 GODZIN

 

 

post-6443-0-34064400-1495198789_thumb.jpg

 

Panowie lecą w tak zwanego "wuja" !!!

 

Wtorek - dzwonię żeby potwierdzić czy towar ze sklepu internetowego jest dostępny, otrzymuje odpowiedź, że jeśli jest na stronie jako dostępny to maja go na półce

Rejestruje się, robię zamówienie i przelewam kasę.

 

Czekam, czekam, czekam.

 

Czwartem - pisze wiadomość z zapytaniem jak wygląda sprawa realizacji mojego zamówienia, dostaję odpowiedź:

"Witam.

Jak zamówienie będzie zrealizowane dostanie Pan powiadomienie i numer listu przewozowego."

 

Piątek godzina 10.00 - dzwoni pracownik sklepu z informacją, że mają problem z zamówieniem, bo właściwie to tego towaru to oni jeszcze nie maja u siebie !!!!!

Chwilę sobie pogadałem z pracownikiem, ale efekt oczekiwany:

godzina 10.44 dostaje mail'a:

NOWY STATUS TWOJEGO ZAMÓWIENIA.   Nowy status Twojego zamówienia: Anulowane.

 

I żadnego kurde przepraszam!

A ja na jutro umówiłem sie z moto do mechanika pełen nadziei, że będzie miał materiał do naprawy mojego wehikułu.

 

 

 

LwG

 

Edytowane przez watto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklepy internetowe nie mają stanów magazynowych, jak sie sprzeda to zamawiają z hurtowni mając nadzieje że dnia kolejnego bedą mieli u siebie, niestety czesto i gęsto jest tak że z hurtowni towar idzie pare ładnych dni i w tedy d*pa blada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 19.05.2017 o 14:54, watto napisał:

Witam

Wiadomość piszę ku przestrodze.

Zamówiłem linke gazy do skutera i okazało sie ze  nie jest wkrecana jak w opisie tylko wkładana  po rozmowie oczywiscie nie przyjemnej z pracownikem motor-x.pl  

dowiedziałem sie ze linki są opisywane od strony manetki czy jest z blaszką czy wkładana czy wkrecana  bo od gaznika sa jednakowe ,i co sie okazało ze moja linka jest wkładana nie wkrecana z rozmowy zrozumiałem ze akurat moja linka jest opisana z gaznika strony a nie od strony manetki i ze jest wkrecana sptrzedawca sie rozłączył i nie odbiera telefonu

Nie polecam złodzieje i oszusci nie wiedzą co sprzedają lub nie maja towaru i sprzedaja co popadnie ,pozdrawiam

w załaczeniu wstawiam zdjecie fotki tej linki koncówki wkrecanej

 

 

 

 

LwG

 

 

IMAG2664.jpg

IMAG2665.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
21 godzin temu, Altera napisał:

Jest niestety wiele sklepów motoryzacyjnych, które nie wykonują należycie powierzonych im zleceń od klientów. Ze swojej strony polecam sklep https://2407.pl/ , z którego dostawy zawsze przychodzą na czas, w przypadku reklamacji(świat nie jest wolny od błędów ludzkich) zawsze można liczyć na pomoc obsługi. Pozdrawiam 

ale to sklep z częściami samochodowymi jest a tu jeśli się dobrze orientuję temat dotyczy sklepu z częściami  motocyklowymi. 

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk - już nie będzie reklam od tego usera 😇

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sklep motor-x.pl porazka wsylali zle zarowki I maja reklamacje w duppppie po prostu reklamacj nie ma dostales zle do masz pecha komtakt mejlowy prawie zerowy jak odpisza to odpisza telonu nie odbieraja wiec trzymac sie odnich z daleka moze I maja tanio ale ryzykujesz Sam co ci przysla to ci przysla a ty sie bujaj bo juz zaplaciles pozdrawiam wszystkich I przeszczegam z takim sklepem to tylko z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Kolega @matek nie przywitał się, tylko od razu sruuu 

Dla mnie trochę to mało wiarygodne 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pozytywne zdanie o tym sklepie. Kupowałem kilkanaście razy u nich i wszystko się zgadzało oraz nie było problemu z wysyłkami.

Pzd.

Wysłane z mojego telefonA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...