Skocz do zawartości

Chajtam Się! Zaproszenie Na Obstawę Ślubną ! 20.05.2017


_elvis_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :biggrin: 

Motocyklistki, Motocykliści !!!

Nadeszła wiekopomna chwila!

Na własne życzenie żegnam się z częścią swojej wolności i żenię się JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ tj. 20.05.2017 w Łasku w Kolegiacie Niepokalanego Poczęcia NMP:) Ślub rozpocznie się o godzinie 17:00

Jako że pogoda szykuje się na doskonałą motocyklowo :riding: i ślubnie :blink: chciałbym was gorąco zaprosić na ślub i przejazd spod kościoła do restauracji znanej na motocyklowej mapie "CZARNY STAW" przy Aleksandrowie Łódzkim. Mapę przejazdu wrzucę niebawem!

Dla uczestników przewidziany procentowy upominek :smile:
 

 

 

Chęnych prosiłbym o potwierdzenie przybycia na tej stronie.

Do zobaczenia wkrótce. LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! 

A każdy plan można zmienić
Lecz wolę życie bez planu
Jak tylko odkurzę mieszkanie
Zdobędę mury Libanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ! Szkoda ze trochę późno o tym piszesz. Ale jeśli wyrobie się ze swoimi sprawami, to oczywiście będę :smile:

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tłumaczenia jak to będzie już po tej "wiekopomnej chwili" nie przyniosły rezultatu ;)

Przyjadę więc na to obrączkowanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :biggrin: 

 

Motocyklistki, Motocykliści !!!

 

Nadeszła wiekopomna chwila!

 

Na własne życzenie żegnam się z częścią swojej wolności i żenię się JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ tj. 20.05.2017 w Łasku w Kolegiacie Niepokalanego Poczęcia NMP:) Ślub rozpocznie się o godzinie 17:00

 

Jako że pogoda szykuje się na doskonałą motocyklowo :riding: i ślubnie :blink: chciałbym was gorąco zaprosić na ślub i przejazd spod kościoła do restauracji znanej na motocyklowej mapie "CZARNY STAW" przy Aleksandrowie Łódzkim. Mapę przejazdu wrzucę niebawem!

Dla uczestników przewidziany procentowy upominek :smile:

 

 

 

Chęnych prosiłbym o potwierdzenie przybycia na tej stronie.

 

Do zobaczenia wkrótce. LwG!

Hej

Nie sądzisz że   4 dni przed to jest o wiele za  późno by zebrać ekipę i mieć fajny przelot ???   Co prawda mnie nie będzie bo akurat dzień wcześniej mam urodizny i raczej nic nie wskazuje na to bym w Sobotę był wśród żywych.

 

 

Ale życzę Wam wspaniałej pogody  super wesela i niezapomnianych przeżyć, oraz zabawy do białego rana i szybkiego powrotu do normalności.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie sądzisz że   4 dni przed to jest o wiele za  późno by zebrać ekipę i mieć fajny przelot ???

 

Kto może to przyjedzie i zapraszam, kto nie może to nie przyjedzie, nikogo nie zmuszam  :biggrin: Zlot niczym Rozpoczęcie sezonu motocykowego w Łodzi też nie do końca jest celem jakim chciałem osiągnąć B)

 

 

 

Widzę, że tłumaczenia jak to będzie już po tej "wiekopomnej chwili" nie przyniosły rezultatu

 

Hehe Robert czuję że wkrótce wspomnę Twoje słowa...

 

Tymczasem sprawdzam sobie prognozy pogody na pewno ma być co raz cieplej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromnie mi szkoda, bo sama zapraszam na obstawkę i wiem jak liczy się każda maszyna, ale w sobotę mam uroczystość rodzinną i nie wypada mi nie być. Także życzę pogody oraz dużej ilości  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i najlepszego, ale będę w tym czasie na Gymkhanie w Szczecinie.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale, jasna sprawa, trochę tych kilometrów się najechało podczas czwartkowych wypadów.


Pogoda zamówiona, więc się stawiam :riding: .


Mam nadzieje, że po ślubie nic się nie zmieni i będziesz dalej z nami śmigał na 2oo.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się ogarnąć wcześniej salę na komunię to napewno się pojawię by Ci toważyszyć w tym pięknym dniu.Ale pamiętaj że szybko wspomnisz przestrogi moje i Roberta,jeszcze masz czas przemyśl to😉😃

Edytowane przez seba_stian (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michale, jasna sprawa, trochę tych kilometrów się najechało podczas czwartkowych wypadów.

 

Aż się łezka w oku kręci na myśl:D

 

 

 

Mam nadzieje, że po ślubie nic się nie zmieni i będziesz dalej z nami śmigał na 2oo.

 

nie planuję nic zmieniać po ślubie, mnie się bierze w zestawie :riding:  :biggrin:

 

 

 

jeszcze masz czas przemyśl to

 

obawiam się że już tylko teoretycznie  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj że szybko wspomnisz przestrogi

 

 

Panowie, ja wierzę, że Michał będzie tym pierwszym, któremu "po" będzie lepiej niż "przed" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja wierzę, że Michał będzie tym pierwszym, któremu "po" będzie lepiej niż "przed" :smile:

Haha dobrze że Emilki nie ma na forum

 

Wysłane z mojego AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarteczek, czwarteczek kawałek się przejedziemy :biggrin: 200km nakręcone ledwie na kurs tańca zdążyłem, Emi już czekała z przedmałżeńskim wałkiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...