Jump to content

Dorabianie Szyb - Poszukuje

DamJan_zdw
 Share

Recommended Posts

DamJan_zdw

Hej,

poszukuję jakiś magików którzy dorobią mi szybę wg własnego schematu ponieważ żadna akcesoryjna nie odpowiada plecaczkowi, bardzo silne podmuchy... ehhh

Czy ktoś wie czy tacy specjaliści są gdzieś w okolicy?

Moim zdaniem nie znajdziesz nikogo takiego.

W przypadku szyby o jaką pytasz wykonanej z plexy(lub innego transparentnego tworzywa) wiązało by się to z docięciem odpowiedniej formatki a następnie poddanie jej procesowi termoformowania i tu pojawia się problem. Nikt nie przygotuje kopyta specjalnie do jednej szyby bo niesie to za sobą ogromne koszta. A z racji tego że to indywidualny projekt amortyzacja kosztów formy musiała by przenieść się na koszt tej jednej "szyby". 

A nie myślałeś nad deflektorem?

Edited by Bartosz (see edit history)

DamJan_zdw

Tak podejrzewałem.

A co do deflektora to owszem myślałem ale to zazwyczaj jak z szybą wiążę się z kupnem i przejażdżką a to już przerabiałem. (wysoki plecaczek i w tym problem)  trudno będę kombinować po zlotach, pożyczał i testował jedyne wyjście.

Hej,

pogadaj z MGG: http://www.mgg.com.pl/ do fazera robili mi wyższego turystyka. Jakość akrylu całkiem niezla (brak rys po owadach w przeciwieństwie do oryginału). Pamiętaj o wytrzymałości konstrukcyjnej czachy...