Skocz do zawartości

Suzuki V-Strom Dl650 Ak8


Przemyslaw Kedziora

Rekomendowane odpowiedzi

ciakawy

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna... :)Może kiedyś...To teraz czekam na na foty z wyprawy na tej maszynie na Twojej stronie... :smile:

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przefiltrowałeś te zdjęcia jakoś, bo fajnie wyglądają :smile: Zwłaszcza to pierwsze jakby z jakimś filtrem fotograficznym robione. W sam raz do magazynu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyslaw Kedziora

Przefiltrowałeś te zdjęcia jakoś, bo fajnie wyglądają :smile: Zwłaszcza to pierwsze jakby z jakimś filtrem fotograficznym robione. W sam raz do magazynu ;)

Zrobione w raw'ach, później trochę poprawiona ostrość i wygładzone w Aperture - na końcu jeden filtr w Snapseed. Drugie tak samo, ale było późno i nawet nie zobaczyłem że jest pełno paprochów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
MarcinGraczykLDZ

Ciekawa Maszyna! Który rocznik tego motocykla ?

 

Mam do Ciebie pytanie, ABS jest tylko na przednie koło, czy również na tył ? Nigdy nie miałem możliwości sprawdzenia jak działa układ ABS w motocyklu i dlatego pytam ... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyslaw Kedziora

klasa ;)

 

ps handbary zdjęte? Osłona silnika doda jeszcze rasowy wygląd

 

na handbary niestety musi jeszcze poczekać, tak samo na osłonę. Na ten moment doposażyłem go w komplet kufrów na planowany wyjazd jesienią, więc na razie jestem znowu goły:)

 

Ciekawa Maszyna! Który rocznik tego motocykla ?

 

Mam do Ciebie pytanie, ABS jest tylko na przednie koło, czy również na tył ? Nigdy nie miałem możliwości sprawdzenia jak działa układ ABS w motocyklu i dlatego pytam ... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

 

Rocznik 2008, ABS naprzód i tył i powiem szczerze, że to naprawdę działa. Przy ostrym hamowaniu przodem układ zbiera także z tyłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Marcin zainteresowanie VS :smile: nie ukrywam że na bank kiedys taką maszyną chciałbtm się wybrać na dalszą wycieczkę także Przemo gratuluje niezłego moto a ja poki co posmigam czym innym. Przemo wcisnij jakies zdjecia z kuframi

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...