Jump to content

Suzuki V-Strom Dl650 Ak8

Przemyslaw Kedziora
 Share

Recommended Posts

Arecki_ELW

Piękna maszyna... :)Może kiedyś...To teraz czekam na na foty z wyprawy na tej maszynie na Twojej stronie... :smile:

Przefiltrowałeś te zdjęcia jakoś, bo fajnie wyglądają :smile: Zwłaszcza to pierwsze jakby z jakimś filtrem fotograficznym robione. W sam raz do magazynu ;)

Arecki_ELW

Do magazynu, albo kalendarza, zwłaszcza to pierwsze... :smile:

Przemyslaw Kedziora

Przefiltrowałeś te zdjęcia jakoś, bo fajnie wyglądają :smile: Zwłaszcza to pierwsze jakby z jakimś filtrem fotograficznym robione. W sam raz do magazynu ;)

Zrobione w raw'ach, później trochę poprawiona ostrość i wygładzone w Aperture - na końcu jeden filtr w Snapseed. Drugie tak samo, ale było późno i nawet nie zobaczyłem że jest pełno paprochów.

• 2 months later...
MarcinGraczykLDZ

Ciekawa Maszyna! Który rocznik tego motocykla ?

Mam do Ciebie pytanie, ABS jest tylko na przednie koło, czy również na tył ? Nigdy nie miałem możliwości sprawdzenia jak działa układ ABS w motocyklu i dlatego pytam ... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Przemyslaw Kedziora

klasa ;)

ps handbary zdjęte? Osłona silnika doda jeszcze rasowy wygląd

na handbary niestety musi jeszcze poczekać, tak samo na osłonę. Na ten moment doposażyłem go w komplet kufrów na planowany wyjazd jesienią, więc na razie jestem znowu goły:)

Ciekawa Maszyna! Który rocznik tego motocykla ?

Mam do Ciebie pytanie, ABS jest tylko na przednie koło, czy również na tył ? Nigdy nie miałem możliwości sprawdzenia jak działa układ ABS w motocyklu i dlatego pytam ... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Rocznik 2008, ABS naprzód i tył i powiem szczerze, że to naprawdę działa. Przy ostrym hamowaniu przodem układ zbiera także z tyłu.

Widze Marcin zainteresowanie VS :smile: nie ukrywam że na bank kiedys taką maszyną chciałbtm się wybrać na dalszą wycieczkę także Przemo gratuluje niezłego moto a ja poki co posmigam czym innym. Przemo wcisnij jakies zdjecia z kuframi

• 2 weeks later...