Jump to content

1 Maja Wyjazd Nad Wodę

MateuszZR7
 Share

Recommended Posts

Witajcie.Dzisiejszego, pięknego, upalnego dnia wspólnie z "Martini" zrodził się pomysł aby 1 Maja zorganizować wyjazd nad zalew do Sulejowa.Wyjazd rano powrót pod wieczór.Plan taki aby spędzić miło czas, popływać trochę, może jakiś mały grill ;)Pogoda ma być taka jak dziś.Kto chętny ??1 - Mateusz

Może pojedźmy trochę dalej nad bardziej czyste i cywilizowane kąpielisko? :riding:

Dalej ?? bo już słyszałem propozycję 200km w jedną. :(Mogę zaproponować Jezioro Powidzkie ( okolice Słupcy ), podobno jedno z czyściejszych w okolicach.Do Słupcy mamy 140km ( możemy lecieć autostradą, bądź starą trasą Uniejów, Konin )Czy inne propozycje.

Sielpia, ok. 105 km, trasa:

Moved Permanently

Przelotówka 140-150, zbiórka 9.40 Carrefour - róg Rzgowskiej/Kolumny lub 10.00 w Kruszowie.

Wymagane: ręcznik, majtki i dobry humor :smile:

1. Mario

2. kuba

3. Michał

Pomysł fajny jeszcze nigdy tam nie byłem. :)1. Mario2. kuba3. Michał4. Mateusz

Fajnie się to prezentuje, lubię jeziora, tam jeszcze nie byłem, no i tym razem też nie będę.Przelotowa 140-150, hehe ja takiej maksymalnej nawet nie mam :biggrin: .Udanej majówki.

Panowie to co i jak konkrety poprosze.Moje gg 2203557.Pozdrawiam.

a jak jeszcze konkretniej mam napisać:krem do opalania, czapka z daszkiem lub kapelusz, 10 zł na parking i wodę do picia... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gifproszę o jakąś podpowiedźps. trasa ładna i prosta, to i średnia prędkość powinna nie sprawić problemujeśli byłoby więcej osób chętnych to można by było zrobić 2 grupy, ale chyba trochę za późno http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Lecę się myć i spać, rano widzimy się na Cerfourze. Pozdr.

Właśnie się namyślam czy do Was dołączyć - tylko nie wiem czy będę w stanie, dlatego jutro rano podejmę decyzję :riding:

AndrzejCBR

Upolowalem Was wszystkich we wsi jaksonek ( zaraz za sulejowem) jak jechaliscie podczas gdy ja ciezko pracowalem:) poznalem Was odrazu:)

Ktoś się bawi - by pracować mógł ktoś :)Całkiem było miło (o rysunkach się mówiło), parę moto i 300 km się zrobiło,Sielpia beee, woda płytka i brzydka...ale na szczęście 20 km obok (czyt. 40 parę)była normalna i czysta, choć ciut zimna.Popływane, poopalane i zadowolone, choć zmęczone,jeszcze pewnie najedzone, w karczmie w Kruszowie (ale ja już odpuściłem, zbyt dobrze tam karmią :)Jutro ciut bliżej, nad wodę plany, ma być jeszcze ładny dzień.Guźnia, czyli:http://g.co/maps/3yjxkwyjazd, ok. 10.00, jeśli ktoś chętny to zapraszam.

Suchy-wolk

Ciesze się, że zdecydowałem się jednak pojechać :riding: Fajna ekipa, dobra traska i nowe miejscówki zaliczone :cheers:

dorwałem sie na chwile do komputera to tez chciałem napisać że wyjazd na 6 z plusem!! Ekipa zgrana i wesoła, dotego konwoj na bagaże:D poprostu bomba:DTeraz czekać tylko na kolejny słoneczny weekend i może tym razem ślesin koło konina??:biggrin:

MateuszZR7

Po wczorajszej wycieczce Suchy musi zmienić nick na MOKRY :DWypad bardzo udany :smile:

Jak coś to w niedźwiadach malych koło ślesina mam działke to może na wekend pod namioty? :biggrin: