Skocz do zawartości

Miejsce Na Zorganizowanie Imprezy


rook

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś dobre miejsce w Łodzi na zorganizowanie imprezy urodzinowej. Planowana ilość osób to ok 25. Myślałem o jakiejś sali albo knajpie, ale wolałbym sam kupić alko a w knajpach bywa różnie. Najbardziej mi się widzi sama sala, żarcie sobie zamówię a alko kupie w sklepie. 

Macie jakieś sprawdzone miejsca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tu https://www.facebook.com/SalaMarengo/ dzwoń do Izy, fajny klimat, pycha żarcie i alko wnosisz swoje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi znajomi robili kiedyś imprezę tutaj https://www.olx.pl/oferta/sala-na-imprezy-okolicznosciowe-do-40-osob-do-wynajecia-CID619-ID2mzTZ.html

bardzo fajne miejsce, salka do tańczeni, kuchnia, sala do siedzenia do 40 osób. Nie pamiętam ceny, ale nie jakoś powalająca. Do tego bardzo dobrze wyposażona kuchnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tu https://www.facebook.com/SalaMarengo/ dzwoń do Izy, fajny klimat, pycha żarcie i alko wnosisz swoje 

Sale u Izy znam, jak i Izę która będzie na planowanej imprezie :smile: ale nie wiem czy to jest to czego szukam. To będą tylko urodziny, więc wynajmowanie sali za ok 100zł za talerzyk mija się z celem bo po pierwsze jest to w moim odczuciu przerost formy nad treścią a po drugie to plan jest taki żeby się spotkać, pogadać, coś napić a potem cała ekipa na miasto, dlatego też biorę pod uwagę jakąś knajpę w centrum, jak i samą sale którą bym mógł wynająć na 3-4 h.

moi znajomi robili kiedyś imprezę tutaj https://www.olx.pl/oferta/sala-na-imprezy-okolicznosciowe-do-40-osob-do-wynajecia-CID619-ID2mzTZ.html

bardzo fajne miejsce, salka do tańczeni, kuchnia, sala do siedzenia do 40 osób. Nie pamiętam ceny, ale nie jakoś powalająca. Do tego bardzo dobrze wyposażona kuchnia. 

To może być ciekawe - dziś tam zadzwonię. 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
17 godzin temu, carazerks napisał:

Podzwoń po lokalach i popytaj. Dużo restauracji wynajmuje salę na takie imprezy.

kolego ja rozumiem że lepiej wygląda profil jak jest więcej postów ale zanim coś gdzies napiszesz sprawdź datę kiedy on został napisany a nie walisz już w nie pierwszym dziale posty z maja, marca itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
18 godzin temu, patrick napisał:

Druga sprawa to druga impreza w okolicach wiosny. Jak zapatrujecie się na kajaki ? 

Myślę o otwarciu takiego miejsca. Powiedz proszę, jakie aktywności są mile widziane i czego taka zorganizowana grupa oczekuje od organizatora. Ile osób trafia na takie imprezy? 

Co do kajaków. Super sprawa, ale zależy z kim jedziesz. Na pewno nie dla kanapowców i ludzi 'ah-oh' ;) bardzo aktywny wypoczynek, no i mokro. Aaa, małżeństwa (mojego nie dotyczy :) źle kończą po takich imprezach. Warto zrobić roszady 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 14:03, patrick napisał:

Mianowicie szukam miejsca na zaplanowanie imprezy integracyjnej w firmie. Impreza w listopadzie pod koniec tak wiec czasu nie ma już wiele. Z uwagi na pogodę odpadają jakiekolwiek aktywności na zewnątrz. Może jakieś propozycje? 

Ile osób planujesz pomieścić? Oraz czy w tygodniu czy w weekend te spotkanie, będzie mi łatwiej coś polecić dopasowanego :)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...