Jump to content

Impreza Dla Dzieci - Potrzebni Motocykliści 24.05.2017

Pionuś
 Share

Recommended Posts

Witam.

W dniu 24.05.2017 jest organizowana impreza dla dzieci niepełnosprawnych, która odbędzie się w Zespole Szkól Specjalnych nr 5 przy ul. Plantowej 7 - z okazji XVII WOJEWÓDZKA OLIMPIADA DZIECIĘCA SZKOLNICTWA SPECJALNEGO.

Impreza rozpocznie się około godz. 10:00 - fajnie byłoby wspomóc kolegę motocyklistę, który organizuje ową imprezę
(celem zaprezentowania swoich maszyn )

.

Wszystkich chętnych prosiłbym o ewentualne potwierdzenie chęci uczestnictwa w charytatywnej imprezie w szczytnym celu - z góry dziękuję.

Edited by Pionuś (see edit history)

Ja z chęcią bym pomógł ale niestety praca ;/

zapiszę sobie w kalendarzu, ale nic nie obiecuję, bo to środek tygodnia i nie wiem czy urwę się z pracy. 

Chętnie bym się zjawił gdyby to był wickend ale znowu termin jest w środku tygodnia

Wiem że impreza jest w środku tygodnia ale tak jest co rok. Niestety.wszyscy którzy mogą bardzo serdecznie zapraszam.

OK, termin zapisałem, mam teoretycznie czas do 12:00 więc postaram się podjechać na godzinkę lub półtora.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

• 2 weeks later...

No dobra, gdzieś się spotykamy czy ewentualni uczestnicy pojawiają się na miejscu?

Ze względu że niewiem ile osób będzie mogło to jak coś to możemy się umówić na stacji Lukoil na skrzyżowaniu Aleksadrowskiej a Warecka około 09.50 a 09.55

.Jak będę jechał to zajrzę na tą stacje. Jak ktoś chce to może dojechać sam

Edited by Pionuś (see edit history)

Mam tylko nadzieję że prognozy pogody są błędne.

Na tą chwilę przed południem 80-90% prawdopodobieństwa deszczu :sad2:

Widzialem prognozę. Mam nadzieję że się nie sprawdzi i będzie ok. Oczywiście jak będzie padać to nie jedziemy.

bo już moto umyłem

O rzesz ty, a ja lekko przykurzonym mogę ? ;)

Witam wszystkich z powodu pogody impreza została przełożona na poniedziałek 29.05.2017 godzina się nie zmienia 10.00 tylko że wszyscy chętni dojazd pod szkołę własnym zakresie { spotkanie na stacji lukoil odpada bo pracuję akurat w tym terminie i mnie nie będzie }

Niestety w poniedziałek też odpadam.

aras sieżyje

Po niedzieli już raczej odpowiednia pogoda będzie, i z chęcią pomogę jeśli praca pozwoli. LwG

Dla wszystkich chętnych zbiórka jest na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Krzemieniecka a Konstantynowska ( parking od strony zoo) o godzinie 9.40 w poniedziałek. Jak komuś pasuje dojechać na własną rękę nie ma problemu.

Było świetnie ,kiełba palce lizać,owoce w tak słoneczny dzień rozeszły sie jak świeże bułeczki :biggrin: Mega ubaw ze strażakami :hihi: .Pozdrowionka dla przybyłych :riding::moto:

post-1083-0-87465600-1496104947_thumb.jpg