Skocz do zawartości

Iron Motovlog


dajczuWK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W temacie będę zamieszczał filmy z mojego kanału. Zapraszam chętnych do oglądania :smile:

 

LwG

 

Pierwszy film na kanale

 


MotoVlog #1 Zaczynamy

 


MotoVlog #2 - Odpowiedź na pytanie, Spalanie

 


MotoVlog #3 - Zmoknę czy nie zmoknę? Maraton Łódź

 

 

MotoVlog #4 - Odpowiedź na pytanie, nowa jakość?

 

 

MotoVlog #5 Pomiar spalania, przyspieszenie 0-100, Dziury i Kopyciarze

 

 

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Bełchatów 2017

 

 

MotoVlog #6 Jak to się u mnie zaczęło z motocyklami? Dlaczego wybrałem Harleya?

 

 

Brat ukradł mi motora...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny vlog w końcu jeden z nielicznych na yt kto nagrywa jazdę klekotem :cool:

Zwiedzasz moje rejony trzeba by się kiedyś ustawić mam ze sobą jeszcze jednego 883.

Twoja jazda mi odpowiada więc tym bardziej powinno być miło :riding:

Edytowane przez crazyy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny vlog w końcu jeden z nielicznych na yt kto nagrywa jazdę klekotem :cool:

Zwiedzasz moje rejony trzeba by się kiedyś ustawić mam ze sobą jeszcze jednego 883.

Twoja jazda mi odpowiada więc tym bardziej powinno być miło :riding:

No to bardzo się cieszę  :biggrin:  Jak tylko będzie lepsza pogoda sprowadzam Harrego znów do Łodzi i będziemy śmigać :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Łodzi w okolicach Atlas Areny ale pochodzę ze wsi 50km od Łodzi. Na weekendy czasami wyjeżdżam i przez ostatnie NIEpogody przewiozłem moto do garażu na wieś. Jak tylko te deszcze się skończą przyjadę do Łodzi tylko, że tutaj trzymam moto na parkingu strzeżonym pod plandeką i dlatego teraz stoi na wsi.

Edytowane przez dajczuWK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też bym się do was kiedyś podłączył 😀

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie. Panowie, jak będzie pogada to jesteśmy umówieni. Ja w tygodniu pracę kończę około 17:00 a weekendy mam wolne także jak coś, będziemy się umawiać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara. Całkiem niezła ekipa się szykuje :smile: Teraz tylko musimy poczekać na pogodę :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pogodą najgorzej nic nie wiadomo w necie ciągle się zmienia prognoza niby od przyszłego weekendu ma być stabilnie i sucho, a jak będzie dożyjemy zobaczymy.

Szykuje się większa grupa klamotów :decayed: 

Jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będziesz się nudził zakręty są powolne wyprzedzanie też nie grzeszy dynamiką :decayed:

Tu bardziej liczy się spokojna jazda przy tym wchłanianie natury i dźwięk V w tle B)

Ale jeśli lubisz taka jazdę to nie ma problemu.

 

dajczuWK jakim sprzętem nagrywasz?

Edytowane przez crazyy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będziesz się nudził zakręty są powolne wyprzedzanie też nie grzeszy dynamiką :decayed:

Tu bardziej liczy się spokojna jazda przy tym wchłanianie natury i dźwięk V w tle B)

Ale jeśli lubisz taka jazdę to nie ma problemu.

 

dajczuWK jakim sprzętem nagrywasz?

go pro hero 5 black i mikrofon mono, które rozbijam potem na stereo podłączony do dyktafonu SONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

go pro hero 5 black i mikrofon mono, które rozbijam potem na stereo podłączony do dyktafonu SONY

Mój człowiek. Jaki Mikrofon?

Edytowane przez B3DNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Renkforce EM-083. Miałem problem bo ma jack 2.5mm a w dyktafonie 3.5mm. Byłem w szmelcowych sklepach typu mediamarkt i saturn. Mieli przejściówki ale tylko 2.5 wtyk, 3.5 gniazdo a ja potrzebowałem na odwrót. Na szczęście w sklepie typowo z częściami elektronicznymi nie było problemu :decayed:

 

Dodatkowo w celu zminimalizowania szumów zastosowałem patent mojego kumpla i zrobiłem w gąbce do zmywania dziurę, wyciąłem ją odpowiednio i wydaje mi się, że jakość dźwięku z kasku nie najgorsza. Śmiesznie to tylko wygląda, gdy w kasku wozisz kawałek gąbki do zmywania :hihi:

 

Pozdro Bednar. Oglądam Twój kanał mimo, że nie moje klimaty do końca. Bez urazy ale wg mnie trochę za dużo przeklinasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Renkforce EM-083. Miałem problem bo ma jack 2.5mm a w dyktafonie 3.5mm. Byłem w szmelcowych sklepach typu mediamarkt i saturn. Mieli przejściówki ale tylko 2.5 wtyk, 3.5 gniazdo a ja potrzebowałem na odwrót. Na szczęście w sklepie typowo z częściami elektronicznymi nie było problemu :decayed:

 

Dodatkowo w celu zminimalizowania szumów zastosowałem patent mojego kumpla i zrobiłem w gąbce do zmywania dziurę, wyciąłem ją odpowiednio i wydaje mi się, że jakość dźwięku z kasku nie najgorsza. Śmiesznie to tylko wygląda, gdy w kasku wozisz kawałek gąbki do zmywania :hihi:

 

Pozdro Bednar. Oglądam Twój kanał mimo, że nie moje klimaty do końca. Bez urazy ale wg mnie trochę za dużo przeklinasz :decayed:

Ah no ja wiem chyba za stary jestem i się nie oducze. Chętnie za to się zjade na trasie

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno razem pośmigamy nie raz ;)

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Kolejny materiał. Tym razem Romet Soft Chopper w roli głównej :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie klamot ale z klamotami jeszcze nie jeździłem 😃

 

Przecież byś ich nie dogonił na tym SX'ie :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście od rana wrobiony w robotę i tak se mogę planować. :angry:

Jechałeś dziś stara 1 w stronę łodzi koło 15:30-16:30?

Widziałem jakiegoś matowego klekota jak startował ze świateł tych pabianice/tomaszów. :decayed:

Ewentualnie niedziela od rana coś ma być ładna pogoda.

Edytowane przez crazyy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście od rana wrobiony w robotę i tak se mogę planować. :angry:

Jechałeś dziś stara 1 w stronę łodzi koło 15:30-16:30?

Widziałem jakiegoś matowego klekota jak startował ze świateł tych pabianice/tomaszów. :decayed:

Ewentualnie niedziela od rana coś ma być ładna pogoda.

Niestety wczoraj nie miałem czasu na jazdę. Jutro jeśli pogoda pozwoli to możemy gdzieś pośmigać :smile:

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...