Jump to content

F650Gs Dakar (21/17) Tylko Do Przymiarki Poszukiwany

pawelb
 Share

Recommended Posts

Witam

Szukam moto dla dziewczyny na dalsze podróże z unikaniem autostrad i krajówek. Moim faworytem jest BMW x-country (lekki!!) ale jak już znaleźliśmy odpowiedni to pojawiła się idea że może F650GS Dakar byłby też ok - cena bardziej przystępna

Więc czy ktoś z Łodzian posiada Dakara w dowolnym stanie tak by moja luba mogła usiąść, zobaczyć czy sięga nogami do ziemi, rękami do kierownicy :smile: i czy masa moto jej nie dobije. Zajmiemy maksymalnie 20 minut :smile: Taki test pomoże nam zwieńczyć decyzję dot zakupu x-country (albo Dakara ;) )

Pozdrawiam

Nie znam nikogo kto ma wersja dakar w łodzi ale zwykle bmw gs 650 ma chyba wysokosc siedzenia na tej samej wysokości, musialbym sprawdzic bo pewny nie ejstem. A dakar byl na bajzlu :P

Dakar jest wyższy. Koła, zawieszenia i ich skok robią kilka cm różnicy. Kilku znajomych miało, ale wszyscy się już przesiedli na co innego.

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Dakara ma właściciel mr-motors w Głownie PAN Darek. Można zapytać czy da się przymierzyć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk