Skocz do zawartości

Szkolenie Enduro 14.05.2017


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.
Szukam chętnych osób które chcą spróbować swoich sił w jeździe enduro a nie koniecznie mają własny sprzęt,ubiór czy doświadczenie oraz osób chętnych do poszerzania swojej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej w zakresie jazd enduro/cross
Zapraszam chętne osoby na szkolenie enduro organizowane przez Moto Skull (https://www.motoskull.pl/szkolenia) które odbędzie się 14.05.2017 w Toruniu (tereny obok lotniska, prywatny tor i tereny TORUŃSKIEJ AKADEMII JAZDY - dokładny adres po ustaleniu)
Szkolenie będzię trwało ~ 6h chyba że ktoś będzie miał więcej sił :smile:
Szkolenie zaczyna się od:  ok 30-40minut teorii następnie pozycja na motocyklu, kolejny etap to omijanie przeszkód (1 kłoda, 2 i coraz więcej trudniejszych,przeróżnych przeszkód). Podczas szkolenia możliwość jazdy po lesie oraz po torze enduro specjalnie przygotowanym pod szkolenie - wszystko do dogadania na miejscu ponieważ teren jest wielki - ponad 200hektarów.
Na sam koniec możliwość wolnego przelotu po torze cross'owym.
Na miejscu jest możliwość wypożyczenia sprzętu ochronnego, ochraniaczy na kolana,łokcie,buzzery i inne oraz dla osób upartych, butów ale najlepiej mieć własne - wiadomo chodzi o higienę.
W tym terminie wyjątkowo na szkoleniu pojawi się reprezentant firmy AJP i będzie możliwość zapoznania się z sprzętami.
Ja, telefonicznie ustalałem wszystkie wypisane wyżej szczegóły i jeśli ktoś będzie chętny aby pojechać paczką to w ramach rabatu będziemy mogli pod okiem instruktora odbyć jazdy próbne na AJP PR3, PR4,PR5 i PR7!

Koszt szkolenia to 450zł w tym wody,napoje,jedzenie i kalorie na torze(batoniki,banany itp)  :smile:
Jeśli zbierze się min. 2 osoby (+ ja trzeci) możemy wspólnie wybrać się na szkolenie 1 autem bądź na moto)
Zapisy do 6.05.2017 w tym temacie oraz na priv, wszelkie pytania można kierować na priv lub bezpośrednio do organizatora szkolenia: https://www.motoskull.pl/kontakt

Edytowane przez Lukas (wyświetl historię edycji)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie jest wypożyczenie motocykla, paliwo w baku, strój możliwy do wypożyczenia jeśli ktoś swojego nie posiada (opisany w poście), wody,napoje,jedzenie i kalorie na torze(batoniki,banany itp)

W cenie szkolenia NIE JEST dojazd ! (czyt: dojazd we własnym zakresie)

Średnio czas każdego takiego szkolenia to 6h ale dla mega mega mega wytrwałych może to być nawet 7h jazdy (w rozmowie z instruktorem usłyszałem że nikt nie jeździł dłużej niż od 10 do 17 bo każdy już padał)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 3 osoby są "wstępnie zainteresowane" a ja czekam na info - oczywiście jak będzie chętnych np 8 osób to jak najbardziej wszyscy wezmą udział po wcześniejszym uzgodnieniu i potwierdzeniu terminu :smile:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze specjalnie się zarejestrowałem na forum żeby odpowiedzieć...

Witam wszystkich  :smile:

Jako że planuję powrót na 2oo i że nigdy na enduro nie jeździłem a przymierzam się do zakupu xr400 to również jestem wstępnie zainteresowany :smile:

Łukasz: macie tam ubiór i moto na 180cm i 95kg masy (z czego niestety tylko część to mięśnie :blush: )? 

 

dodatkowe pytanie: noszę okulary korekcyjne - bez nich nie jeżdżę - o ile w normalnym kasku nie ma z tym problemu to nie wiem jak to się ma do googli z kasku typu enduro...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy istnieje mozliwość jazdy na własnym moto, z własnym sprzętem a korzystać tylko z ich wiedzy i umiejętności. I jaka byłaby cena ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy istnieje mozliwość jazdy na własnym moto, z własnym sprzętem a korzystać tylko z ich wiedzy i umiejętności. I jaka byłaby cena ... ?

 

a wchodziłeś w ogóle na ich stronę? - jest tam cennik i podana cena z własnym moto: 350zł

 

https://www.motoskull.pl/cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szkoleń enduro luknijcie na to : 

 

 

Na żadnym takim szkoleniu nigdy nie byłem, nie wiem w jakim stopniu może pomóc ale prowadzi je Przemek Kaczmarczyk ( tata Oskara Kaczmarczyka ) i Marcin Malczyk z Enduro Krzeszowice z którym miałem przyjemność zamienić kilka zdań, chłopaki z dużą wiedzą o jeździe i jeszcze większym skillem, myślę że warto by było zainteresować się tematem. 

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś zdecydowany na szkolenie ?

Ja bym był gdyby nie ten 14, strasznie mi nie pasuje. Daj info o nastepnym terminie

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wynajmijmy szkoleniowca, zrzucimy się i niech nas przedszkoli w Łodzi np. Na zwirowni

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żwirowni za dużo nam nie pokaże. Piach tak na serio nie jest dla początkujących... bo na nim motocykl tobą rządzi a nie odwrotnie. A po drugie tam oprócz podjazdów i zjazdów nie ma nic ciekawego.... nie mówiąc o tym, że szkolenie skończyłoby się po 30 min bo potem nikt by nie miał siły. 

 

Trzeba lasu, opon, powalonych drzew, twardych podjazdów, błota itd itd :smile: 

 

Ewentualnie można do nich napisać ile osób trzeba zorganizować aby zrobili to tylko dla nas. I czy cena jest uzależniona od ilości osób? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie dopasować wszystkim, ten termin padł dlatego że jest to jeden z niewielu na którym będzie reprezentant AJP i możliwość testów tych motocykli a dodatkowo wszystko pod okiem instruktora dodatkowo w tym terminie szkolenie odbywa się w toruniu gdzie jest genialny teren do tego typu szkoleń i jest on najlepszy pod każdym względem (m.in zróżnicowanie) do szkolenia dla początkujących i lekko zaawansowanych jak również tych bardziej zaawansowanych.

Na chwilę obecną z chętnych osób jestem ja oraz koleżanka z forum Megi + 1 osoba jako obserwator.
Najpóźniej w środę będę kontaktował się w sprawie tego szkolenia i dogadania reszty spraw, dodatkowo dopytam o rzeczy które wy pytacie i podam info w kolejnym poście.
Każdy kto będzie chciał dołączyć do szkolenia po dogadaniu się przeze mnie (czytaj po środzie) proszony jest o kontakt na priv :smile:
Do środy można również potwierdzać swoją obecność na szkoleniu po przez priv lub post tutaj :smile:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie tak sobie głośno myślę, że jeśli w Łodzi nie ma takich szkoleń to zacznijmy to robić. Co roku organizujemy szkolenia samochodowe z zakresu bezpiecznej jazdy na torze Kielce razem z SjS. Teraz mamy tor w Łodzi i zaczyna się nowy etap. Wiem, że to nijak ma się do szkoleń motocyklowych ale słuchajcie temat do rozkminienia, nie ma sensu jeździć po różnych województwach, tracić czas i kasę. Owszem ma to sens, żeby pozyskać wiedzę ale niech celem będzie jej pozyskanie i przekazywanie dalej. Myślę, że dużo więcej znajdziemy chętnych na miejscu. Również z ogarnięciem terenu szkoleniowego będzie o niebo łatwiej.. co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wypadły 2 sprawy...

1 kontuzja śródstopia (wyłącza mnie na chwilę z takiego szkolenia)

2 za 1h jadę kupić xr400 - jeśli kupię to się pewnie niebawem pochwalę i z chęcią się z Wami spotkam poduczyć bo to będzie mój pierwszy kontakt z takim sprzętem 

(ok na El Nido - Filipiny -  wypożyczyłem XR200r żeby trochę pośmigać po półwyspie i się zakochałem... :smile:  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xr-ka dobry wybór

Na szkolenie nie ma już miejsc.
Następne szkolenie 27-28 maja okolice Warszawy
Zapisy tylko do niedzieli wieczór bo miejsca schodzą jak bułeczki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...