Skocz do zawartości

Idealny Program Pocztowy


Kasai

Rekomendowane odpowiedzi

Outlook (który?) VS najnowszy Thunderbird

Taki, żeby łączył pare skrzynek, dawał powiadomienia na pulpit, tworzył z maili konwersacje, nie kasował z serwera, ściągał tylko wiadomości od konkretnych nadawców ( określonych osób, albo od adresów przynajmniej przypominających fizyczne osoby a nie SPAM).
No i może jest też taki bajer, że wysyłając za pośrednictwem tego programu wiadomość, będę ją miał w każdym przeglądarkowym kliencie w folderze wysłane... ;)
Mam dostęp do całego office'a za free w związku z licencją, którą posiada uczelnia, więc Outlook to nie problem.

Znacie takiego potwora? ;p

Edytowane przez Kasai (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Outlook jak i Thunderbird wszystko co wymieniłeś potrafią.

Konto pocztowe na IMAP i maile zostają na serwerze i widzisz je wszędzie. Wysłane też.

Co do SPAM'u to raczej już konkretne mechanizmy na serwerze działają. Ty możesz co najwyżej im pomagać oznaczając wiadomości lub adresatów jako spamerów. Zawsze też można posiłkować się samemu robiąc filtry.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmail :smile:

Administrowałem to narzędzie przez jakiś czas dla jednego z klientów.
Dodatkowy bonus to taki, że działa zawsze. Nawet jak łącze zejdzie do 2kbps to i tak pocztę ogarniesz.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmail mi w ogóle nie siada, nie podoba mi się zarówno interfejs jak i mnogość funkcji które bardzo trudno znaleźć, jak i polityka google, zbierająca wszystko co możliwe w jedną kupę.
Miałem konto grupowe na studiach na gmailu z którego niektórzy jak wysyłali widoczne były ich nazwiska mimo że rozmowa toczyła się między kontem grupy ->  innym korespondentem :ohmy2:
Na pewno idealne rozwiązanie dla tych co podają wszystkie dane i nic im się przez przypadek nie usunie, ale w moim przypadku gdy robiłem przeróżne kopie zapasowe we własnym zakresie, to google mi część duplikowało i robił się bałagan.. ;p

 

a co do poczty to chce połączyć zimbrę, interię i może onet, chociaż tam jedyne co mam to 95% SPAM w ilości aktualnie : 16758 :biggrin:

Edytowane przez Kasai (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...