Skocz do zawartości

Opony Do Jazdy Po Mokrym


Kasai

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma czegoś takiego jak "dobre, tanie i żeby na mokrym trzymały" jak mają być dobre to trzeba rozbić skarbonkę niestety, poza tym skoro sie wywalasz przy 40 to może problem nie tkwi w oponach ? :hihi:

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz obecnie opony na których kupiłeś chińczyka to nic dziwnego, że jest ślisko. Na tych plastikach lepiej nie będzie.

Tak naprawdę musisz kupić cokolwiek markowego. W tym rozmiarze wcale nie będzie drogo, a różnica będzie bardzo dobrze odczuwalna.

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo w zipie są ekstra hamulce także obowiązkowo musisz kupić Supercorsy albo Metzeler'y M7 RR. Coś w tym guście. Żeby Cię nie wywaliło na zakręcie jak będziesz jechał 8 dych. ... uh.

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo w zipie są ekstra hamulce także obowiązkowo musisz kupić Supercorsy albo Metzeler'y M7 RR. Coś w tym guście. Żeby Cię nie wywaliło na zakręcie jak będziesz jechał 8 dych. ... uh.

Nie rozumiem komentarza, twoim zdaniem do 80 km/h opony nie muszą trzymać, czy może tylko 'duże' sprzęty tracą przyczepność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Krzysiek nie był na torze w Bydgoszczy. Tam się lata do 80km\h a i slick może puscić przy tej prędkości ;)

Co do autora to kup dowolne markowe opony i będzie ok.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też właśnie nie zkminiłem o co Krzyśkowi chodzi i co mają te hamulce i zakręt wspólnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o co mogło mi chodzić?  no o co?  ... zawsze trzeba tak na poważnie???? Jezusie trzymaj mnie, przecież wiadomo że nie pojedzie tyle na zakręcie.

 

 

A tor i mnie by się przydał, tego nigdy za wiele.

Edytowane przez Krzysiek rst1000 (wyświetl historię edycji)

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie, dobre(trwałe), przyczepne - wybierz 2 z 3 :smile:

1 i 3 bym poprosił :biggrin:

 

Co wy się tak mokrego boicie ;P

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

byłyby idealne :biggrin: Kozak gościu...

 

Jeśli masz obecnie opony na których kupiłeś chińczyka to nic dziwnego, że jest ślisko. Na tych plastikach lepiej nie będzie.

Tak naprawdę musisz kupić cokolwiek markowego. W tym rozmiarze wcale nie będzie drogo, a różnica będzie bardzo dobrze odczuwalna.

kumpel polecał bridgestony bt45, jakie są inne dobre marki, tylko że tańszeee?? ;)

Edytowane przez Kasai (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...