Skocz do zawartości

Materiał Na Klip


kosmaty

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, zaczynam robić nowy klip FŁM który wyjdzie pewnie w lipcu, potrzebuję jednak do tego waszej pomocy w postaci waszych nagrań, nie chodzi mi jednak o materiały typu "stoję na światłach 5 minut, rozglądam się i drapię po tyłku". Fajnie by było gdyby był to materiał wstępnie przebrany żebym nie musiał siedzieć pare dni i wycinać nudnego i zbędnego nagrania.

Może to być film ze spotów, wyjazdów, niebezpiecznych sytuacji jakie mieliście, wyjazdów na tory, kulikowiska, fajnie by było jak by pojawił się materiał z crossów.

Nagrania można dostarczać do sklepu na Limanowskiego 213, na spotach lub po wcześniejszym umówieniu się gdzieś na mieście. Z góry dziękuję, każdy wkład mile widziany, im więcej wartościowych ujęć tym dłuższy będzie klip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym, że nie kręcony kalkulatorem nie? ;)

 

Poprzebieram w wolnej chwili i podrzucę :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z torowań mam parę filmów. Jednak dźwięki leży totalnie. W sumie to są filmiki, które nagrywał robert z OSK Turbo. Mogę przebrać i zapytać go o zgodę na wykorzystanie.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z torowań mam parę filmów. Jednak dźwięki leży totalnie. W sumie to są filmiki, które nagrywał robert z OSK Turbo. Mogę przebrać i zapytać go o zgodę na wykorzystanie.

na dźwięku mi nie zależy i tak na większości będzie podkład

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przypominam o zbiórce waszych nagrań, do końca przyszłego tyg. tj 14,05,2017 chciałbym mieć temat zamknięty, jak ktoś się obawia że bedzie widać tablice czy licznik to spokojna wasza potargana, nic nie bedzie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Jak chcesz coś z mojego kanału to daj znać to jakoś prześlę Ci w jakości nie zepsutej przez YT. Narywam 1080p 60 fps

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie przygarnę, a tak na marginesie "bardzo dużo" materiałów doszło w ilości + - 0kB :P:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam najbliżej Ciebie, a jakoś mi nie po drodze ;) podjadę w tygodniu i coś popodrzucam  :whistling:  :riding:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie przygarnę, a tak na marginesie "bardzo dużo" materiałów doszło w ilości + - 0kB :P:biggrin:

Gdzie i jak Ci podrzucić materiały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jako, że Robert się zgodził to mogę podesłać linki do filmików na pendrive nie zgram -są zbyt duże.
Mogę opisać kto i w jakiej minucie jest, żeby całości nie było trzeba przeglądać.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co, link do YT ?

Nie, mamy je udostępnione na google drive.

https://drive.google.com/drive/folders/0ByZG1VUPanqwWl91a1Vva1RnNzg

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się ogarnąć te filmiki i opisać. Wyślę Ci materiał na email w tygodniu.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...