Skocz do zawartości

Remont Generalny Mieszkania


Tomi

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję ekipy do remontu mieszkania (56m2). Są to 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój.

 

Zakres prac:

- Wylewka samopoziomująca (równanie podłóg) w pokojach, skuwanie podłogi w kuchni i łazience - ma być jeden poziom w całym mieszkaniu.
- Wyrwanie ościeżnic i montaż nowych drzwi (4szt)
- Skuwanie łuków (przy suficie)
- Wyburzenie ścian (ścianki mają ok 10cm grubości)
- Równanie ścian (tynk, gładź, malowanie)
- Zabudowa podwieszany sufit (schodek od ścian)
- Podwieszane sufity w kuchni, przedpokoju i w łazience
- Kompletne przerobienie hydrauliki
- Kompletne przerobienie instalacji gazowej 
- Wymiana kompletnej instalacji elektrycznej 
- Prace przy grzejnikach (modyfikacja umiejscowienia)
- Wymiana pionu kanalizacyjnego na wysokości piętra
- Montaż zestawu podtynkowego
- Montaż podwieszanej toalety (geberit)
- Układanie płytek (przedpokój, kuchnia, łazienki - podłogi, kuchnia i łazienka - ściany)
- Położenie ozdobnego tynku w przedpokoju
 
Prosiłbym o zgłoszenie się osób/ekip, które są w stanie wykonać te prace maks. w 2 miesiące (posiadają odpowiednią wiedzę i potrzebne umiejętności). Wszystkie zgłoszenia proszę ze zdjęciami realizacji lub linkami do stron. 

Skontaktuję się z wybranymi w celu oględzin i szczegółowej wyceny. 
 
Jeśli macie jakiekolwiek ekipy, które moglibyście polecić i poręczyć za nich będę wdzięczny za kontakt. 
 
Zależy mi na solidnej, godnej zaufania ekipie.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zawsze robił kumpel - jest dobry w te klocki, więc niżej masz namiary.

http://daniel-wanisiewicz.pl.tl/

 

na stronie również cenniki, galerie etc.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odkopać temat.

Poszukuję osoby/ekipy do wykonania gładzi/sufitów podwieszanych, kuchni kompleksowo i łazienki.

Niestety polecony przez @jaquzie Daniel ma terminy dopiero na przyszły rok, co zupełnie mi nie odpowiada.

Macie jakieś inne firmy godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

odświeżę temat

szukam ekipy do remontu mieszkania - od dewelopera, czyli wymagane jest wszystko :) ekipa z mózgiem, bo mieszkanie od zera, wiec plany mogą się zmienić aby mieszkanko było zrobione fajnie i wygodnie. 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja odkopie troche, potrzebuje kogos do polozenia kafelkow/gresu na balkonie. Bedzie z 5m2, duzo ciecia. Co do wyboru gresu, kleju itp zabawek licze na fachowa pomoc tegoz mistrza :)

Edytowane przez MartaCrystal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam osoby - specjalisty, który najprawdopodobniej powinien mieć m.in. papiery inżyniera budowy/architekta. Gdzie takiego znajdę? 🙄

Chcę wyburzyć ścianę nośną (wstawić nadproże) w domu (bez dokumentacji) - chcę się dowiedzieć co i jak i czy w ogóle mogę.

Oraz potrzebuję porady dot. instalacji C.O. z kotłem na groszek - rozbudowa/modernizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/29/2019 at 12:48 AM, Dzery said:

Też szukam osoby - specjalisty, który najprawdopodobniej powinien mieć m.in. papiery inżyniera budowy/architekta. Gdzie takiego znajdę? 🙄

Chcę wyburzyć ścianę nośną (wstawić nadproże) w domu (bez dokumentacji) - chcę się dowiedzieć co i jak i czy w ogóle mogę.

Oraz potrzebuję porady dot. instalacji C.O. z kotłem na groszek - rozbudowa/modernizacja.

Polecam pana Kantora - http://tommydesign.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie polecam żywicę - łatwiejsza w utrzymaniu (zdanie fachowca -> żony ) , do tego jak fajnie zrobione czytaj z zatopionymi płatkami tzw. chipsami to wygląda już mega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...