Jump to content

Remont Generalny Mieszkania

Tomi
 Share

Recommended Posts

Poszukuję ekipy do remontu mieszkania (56m2). Są to 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Zakres prac:

- Wylewka samopoziomująca (równanie podłóg) w pokojach, skuwanie podłogi w kuchni i łazience - ma być jeden poziom w całym mieszkaniu.
- Wyrwanie ościeżnic i montaż nowych drzwi (4szt)
- Skuwanie łuków (przy suficie)
- Wyburzenie ścian (ścianki mają ok 10cm grubości)
- Równanie ścian (tynk, gładź, malowanie)
- Zabudowa podwieszany sufit (schodek od ścian)
- Podwieszane sufity w kuchni, przedpokoju i w łazience
- Kompletne przerobienie hydrauliki
- Kompletne przerobienie instalacji gazowej 
- Wymiana kompletnej instalacji elektrycznej 
- Prace przy grzejnikach (modyfikacja umiejscowienia)
- Wymiana pionu kanalizacyjnego na wysokości piętra
- Montaż zestawu podtynkowego
- Montaż podwieszanej toalety (geberit)
- Układanie płytek (przedpokój, kuchnia, łazienki - podłogi, kuchnia i łazienka - ściany)
- Położenie ozdobnego tynku w przedpokoju

Prosiłbym o zgłoszenie się osób/ekip, które są w stanie wykonać te prace maks. w 2 miesiące (posiadają odpowiednią wiedzę i potrzebne umiejętności). Wszystkie zgłoszenia proszę ze zdjęciami realizacji lub linkami do stron. 

Skontaktuję się z wybranymi w celu oględzin i szczegółowej wyceny. 

Jeśli macie jakiekolwiek ekipy, które moglibyście polecić i poręczyć za nich będę wdzięczny za kontakt. 

Zależy mi na solidnej, godnej zaufania ekipie.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

• 1 year later...

Pozwolę sobie odkopać temat.

Poszukuję osoby/ekipy do wykonania gładzi/sufitów podwieszanych, kuchni kompleksowo i łazienki.

Niestety polecony przez @jaquzie Daniel ma terminy dopiero na przyszły rok, co zupełnie mi nie odpowiada.

Macie jakieś inne firmy godne polecenia?

• 3 months later...
  • 9 months later...

odświeżę temat

szukam ekipy do remontu mieszkania - od dewelopera, czyli wymagane jest wszystko :) ekipa z mózgiem, bo mieszkanie od zera, wiec plany mogą się zmienić aby mieszkanko było zrobione fajnie i wygodnie. 

Edited by Darek_Lodz (see edit history)

MartaCrystal

To teraz ja odkopie troche, potrzebuje kogos do polozenia kafelkow/gresu na balkonie. Bedzie z 5m2, duzo ciecia. Co do wyboru gresu, kleju itp zabawek licze na fachowa pomoc tegoz mistrza :)

Edited by MartaCrystal (see edit history)

Też szukam osoby - specjalisty, który najprawdopodobniej powinien mieć m.in. papiery inżyniera budowy/architekta. Gdzie takiego znajdę? 🙄

Chcę wyburzyć ścianę nośną (wstawić nadproże) w domu (bez dokumentacji) - chcę się dowiedzieć co i jak i czy w ogóle mogę.

Oraz potrzebuję porady dot. instalacji C.O. z kotłem na groszek - rozbudowa/modernizacja.

On 6/29/2019 at 12:48 AM, Dzery said:

Też szukam osoby - specjalisty, który najprawdopodobniej powinien mieć m.in. papiery inżyniera budowy/architekta. Gdzie takiego znajdę? 🙄

Chcę wyburzyć ścianę nośną (wstawić nadproże) w domu (bez dokumentacji) - chcę się dowiedzieć co i jak i czy w ogóle mogę.

Oraz potrzebuję porady dot. instalacji C.O. z kotłem na groszek - rozbudowa/modernizacja.

Polecam pana Kantora - http://tommydesign.pl/

MartaCrystal

@Pajmon

wszystko kwestia ceny, bo juz mi sie budzet na to nowe mieszaknie nie dopiąl - kilka awarii i tysiące lecą...

• 2 weeks later...

Zdecydowanie polecam żywicę - łatwiejsza w utrzymaniu (zdanie fachowca -> żony ) , do tego jak fajnie zrobione czytaj z zatopionymi płatkami tzw. chipsami to wygląda już mega :D