Jump to content

Sv 650N 2008R :)

Yoshii89
 Share

Recommended Posts

Powitać, postanowiłem przedstawić Wam moją SV-ke. Długo dojrzewałem do tego motocykla, trochę się obawiałem, po tym co przeczytałem w necie, ale po przejechaniu 1000 km rysuje mi się obraz zgoła inny niż to ludzie opisują . Wcześniej miałem dwa motocykle wszystkie 4 cylindrowe i fakt SV wymusza trochę inną technikę jazdy, ale jest przyjemna. Spalanie na poziomie 5,5 litra no i ten dzwięk silnika V2 cudo ! Lakier trochę zmęczony, postanowiłem okleić folią - nie wyszło do końca tak jak oczekiwałem, bedzie poprawka :biggrin: Wydech Leo Vince daje rade, akcesoryjne owiewki, kiera i manetki :smile: 

post-2964-0-20484900-1492031792_thumb.jpg

post-2964-0-25183400-1492031801_thumb.jpg

Kolejna SV-ka. Bardzo milo tu ja widziec. ;)

Tylko mam jedno pytanie. Jak osiagnales spalanie na poziomie 5,5l? To wynik z jazdy po trasie?

Wyszła trasa mieszana po 500 km. Od poprzedniego właściciela też słyszałem że spalanie tego motocykla przy normalnej jeździe nie przekracza 6 litrów 

To moja jest rok starsza od Twojej i takiego wyniku nigdy nie mialem. Byc moze musze jechac na jakas regulacje ale w zeszym roku mechanik mowil ze wszystko jest ok. W miescie mniej niz 7 nigdy nie udalo mi sie osiagnac, a jakos szczegolnie nie ganiam. ;)

Póki co jeszcze się oswajam z SVką więc też nadwyraz ostrożnie jeżdżę może dlatego taki wynik :biggrin: 

To raczej na pewno efekt początków na nowy sprzęcie.

Moje 1800 na początku spalało 5,5 litra szok po prostu nieosiągalne w tym motocyklu, ale to był pierwszy zbiornik.

Drugi natomiast zniknął w oczach wyszło 10.3 :blink: 

Aktualnie już się "wypałowałem" i powtarzam spalanie 6-7,5 l

Ciebie też to czeka :decayed::riding: