Jump to content

Gsx-R 600 L2 - Ciężko Kupić Małego Sporta

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Ładny Panie kierowniku.

A czy nie myślałeś o jakimś nakedzie? Pytam z ciekawości, bo lubie swoją CBR i w sumie dobrze się na niej bawię, ale nowe nakedy oferują ponoć więcej niż sporty w klasie 600 za dość przystępną cenę.
Sam planuję się przesiąść i wtedy zobaczę co mi bardziej leży, bo to co mówią i piszą nie każdemu musi jednakowo pasować.
Co do natomiast wygądu obecnej Daytony to faktycznie brakuje tylko dokleić brwi i jest 100% damski.

...You can be better than that..

╭〔︶︵︶〕

SC Project... muszę to usłyszeć :biggrin::whistling:  No i zobaczyć. Gixerów dużo bo ładne, sam kiedyś byłem strasznie zajarany i bliski zakupu... :riding:  Opis fajny ale ze zdjęciami to nie zaszalałeś.  :hihi:

Edited by esquina (see edit history)

No no no :smile: A przy poszukiwaniach R6 Rj15 nie przykuła uwagi , czy też stwierdzasz ,że już trochę stara ,a nowa R6 ma zawrotną cenę :biggrin: ?  Co do samego gixa to podobne man przemyślenia - jest tego w opór i też nie lubię jeździć tym co duża część osób , a fakt faktem ,że gix jedynie podoba mi się przód k8/k9 reszta nie moja bajka , no ale też jest tańszy.. Przód twojej obecnej maszyny niestety nie urzeka ,ale jeśli to tylko przejściówka to tylko czekać na następnego egzotyka ;)  Co do samej klasy 600 to jest ona uboga ,bo po prostu jest bardzo małe grono zainteresowanych tak na prawdę , kłopoty z kategoriami typu A2 ,gdzie kiedyś młodziak po przejściu ze 125 by kupił właśnie 600 teraz może sobie praktycznie pomarzyć ,a starsi gracze raczej z różnicy cenowej i perspektywy czasu siadali na tysiaki... Niestety rynek jest dość wąski i jak wiadomo prawie wszyscy producenci zaprzestali produkcji lub wypuszczają już ostatnie modele tak jak Yamaha ostatnią R6. 

Hmmm..jezdze tyskiem i powiem ze na miasto to za duzo, poodkrecac za bardzo sie nie da bo myk i masz bardzo duza predkosc a nie wiadomo gdzie paly sie czaja.latanie po 100-150 to meczarnia dla silnika.natomiast 600 z reguly sa mniejsze deko.ja na r6 czy rr jakos dziwnie sie czulem

Wysłane z mojego GT-P7320 przy użyciu Tapatalka

Także było już małe ukierunkowanie na GSX-R'a mimo, że nie cierpię tego modelu bo na każdym osiedlu jest ich więcej niż monopolowych...

chyba jednak CBR łatwiej spotkać "na mieście" ;)

PS. ładne cacko, gratulacje :moto:

Fajna maszyna.. mam taką samą :decayed: śmigam od zeszłego sezonu i prawdę mówiąc jeszcze nie miałem okazji ujrzeć jej w tym malowaniu na łódzkich drogach.. czego nie można powiedzieć o czarnych K8.. ;)  Jak ją już wypicujesz to może uda się gdzieś kiedyś spiknąć na mieście, chętnie obejrzę, może sam coś trochę podrasuje :riding: