Skocz do zawartości

Nowy Ubiór Dla Początkującego Motocyklisty


Creeadave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozważam kupno kasku Ls2 metro kupiłem już rekawice i kominiarke mam jedną kurtkę ale używk kupiana na prawko clover ,potrzebuje kurtkę spodnie i buty ogólnie cały ubiór prawie jakieś propozycje.

Stwierdziłem że kupię najpierw ubiór później moto.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Kosmatego. Ma kaski Ls2 i to spory wybór. Ja u Kosmatego zakupiłem kask Nolana N87, kurtke i spodnie Adrenaline pro touring ( właśnie czekam aż dojdą z magazynu ) i butki alpinestars smx 6. Podjedz na Limanowskiego a nie będziesz żałował. Miło i fachowo :smile:

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rozważam kupno kasku Ls2 metro kupiłem już rekawice i kominiarke mam jedną kurtkę ale używk kupiana na prawko clover ,potrzebuje kurtkę spodnie i buty ogólnie cały ubiór prawie jakieś propozycje.

Stwierdziłem że kupię najpierw ubiór później moto.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Wpadaj tu:

http://motocykle-lodz.pl/forum/81-black-jack/

 

Limanowskiego 213

 

Wszystkiego się dowiesz i odzienie dopasują do Twoich wymagań i potrzeb.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kilku sklepach i wszyscy przekonali mnie na integrala tyle tych kaskow że nie wiem co wybrać coś z blenda do 800 zl jakieś propozycje z nowych kaskow

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nolan n87 mam i jestem zadowolony ewentualnie shark skwal

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

coś z blenda do 800 zl jakieś propozycje z nowych kaskow

co prawda na skwala 800 nie starczy ale na D-Skwala już tak, oprócz tego shark ridill, ls2 ff397, ff390, ewentualnie nolan n64 ale nie ma blendy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kilku sklepach i wszyscy przekonali mnie na integrala tyle tych kaskow że nie wiem co wybrać coś z blenda do 800 zl jakieś propozycje z nowych kaskow

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dozbieraj jeszcze trochę grosza i kup sobie Sharka u Tomka doradzi Ci we wszystkim, lepiej kupić coś lepszego niż później męczyć się i żałować głupiej decyzji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie małe pytanie od mojego kolegi który na 100 % chce szczękowa, co lepiej wybrać ls 2 ff324 metro za 460 czy arioh phantom za 850 ma dylemat bo jeden i drugi dobrze wypada w testach a opinie na temat airoha nie ma w internecie dużo .

Jeśli są podobne to niechce przepłacać tak więc jakie jest wasze zdanie.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam szczękowca ls2 ale model 370.

 

Nie narzekam, wiadomo, trochę głośny, ale mi nie przeszkadza, jeszcze nie jeżdżę z interkomem więc nie wiem jakby to wyszło pod tym względem, a z otwartą szczęką mogę jechać tak do 70/80 k /h zanim wiatr zaczyna mi rwać za  szczękę (moto z owiewką i szybką) :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Airoh Movement kupiłem chyba za 640zł a na jesieni były nawet w promocji u @Kejcior w sklepie Metro za 500zł. Może coś zostało, a nawet jak nie to są dostępne w dobrej cenie. Ja go polecam! Intuicyjna blenda, duże pole widzenia i dobry pinlock. Kask lekki, niestety nie poliwęglan a jakieś tworzywo.

W tej cenie kupisz też HJC IS-17. Bardzo dobry kask z poliwęglanu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie sugeruj się niczyimi rekomendacjami zwyczajnie kup markowy produkt w którym będziesz czuł się komfortowo ,warto zagladac na giełdy w forach miłośników roznych marek motocykli tam można często kupic drogi kask  lub kominezon za 50 procent ceny sklepowej a używany rza czy dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pabianicach jest sklep z używaną odzieżą motocyklową ale są też niedrogie "nówki". Myślę, że to dobry sposób by niedrogo poeksperymentować i wyczuć co jest dla nas dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio dla plecaczka kupowałem rękawiczki iii nie pozwoliłbym jej wsiąść na plecy gdyby miała odkryte paluszki :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zabudowane. 

Możesz wybrać jakieś bardziej przewiewne na lato, ale na pewno zabudowane.

Co do kupowania przez internet to lepiej chyba jednak przymierzyć. Miałem kilka przypadków, że rozmiarem pasowały ale gniotło w okolicach ochraniaczy.

Sklepow w Łodzi sporo mozna nawet przejazdem zerknąć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...