Skocz do zawartości

Gymkhana - Drugi Trening Na Ziemi Łódzkiej :)


Szkoła Motocyklowa Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła Motocyklowa Turbo

W ramach inauguracji działań sekcji gymkhanowej ośrodka Turbo z Pabianic, zapraszamy na drugi trening  cyklu zajęć  :smile:

Miejsce: plac manerwowy ośrodka Turbo - ul. Lutomierska 46 w Pabianicach.

Czas: sobota 29 kwietnia, godzina 16.00.
Prowadzący: Robert Chmielewski :smile:

 

Cel spotkania jest prosty: zabrać w jednym miejscu o określonej godzinie osoby zainteresowane uprawianiem gymkhany amatorsko, rekreacyjnie i wyczynowo - zawodniczo.

Chcę zainaugurować cykliczne spotkania na placu przy ul. Lutomierskiej, mające na celu zagospodarowanie energii drzemiącej w motocyklistach, w sposób bezpieczny i dający maksymalnie dużo frajdy :smile:

Zbiórka o godzinie 16-ej na placu. Zakończenie szkolenia ok. 18-ej.

Do zobaczenia. Robert :smile:

 

 

17799045_1307161885986348_75462562102526

 

Trening maksymalnie dla 12 osób więc chętni proszę przesłać potwierdzenie przybycia na

meila : info@turbo.auto.pl

w tylule wpisując nazwę i datę wydarzenia,imię,nazwisko,telefon kontaktowy.
Pozdrawiam Robert :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dowolny typ motocykla?

Tak zaczynał kolega z 86, Ravender

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...